Рік із Glovo: що і як замовляли користувачі у 2024 році 

27 грудня 2024 р. — 2024 рік був справді насиченим для користувачів Glovo в Україні. Цього року найбільший фан Glovo зробив 932 замовлення на 274 тисячі гривень, а кур’єр-рекордсмен проїхав 23 тисячі кілометрів. Найцікавіші інсайти та рекорди — у щорічному звіті Glovo Delivered 2024 для України.

У грудні 2024 року глобальний Glovo перетнув позначку в 1 мільярд замовлень з моменту заснування компанії майже 10 років тому в Барселоні. З року в рік Glovo продовжує дивувати, а користувачі — встановлювати рекорди.

Цього року українці зробили на 30% більше замовлень та замовили на 39% більше одиниць товарів ніж торік. Кількість користувачів, які зробили принаймні одне замовлення у 2024 році, зросла на 24% у порівнянні з минулим роком, при цьому середня сума, яку витрачали на одне замовлення стала більшою на 17%.
У застосунку традиційно домінують партнери малого та середнього бізнесу (МСБ), які цього року становили 79% від усіх партнерів на платформі, що підкреслює значну роль Glovo у підтримці та просуванні локальних підприємств. 

Рекорди 2024 року

  • Найзавантаженішим днем у застосунку Glovo стало 8 березня, саме тоді користувачі зробили найбільшу кількість замовлень 
  • Найактивніший кур’єр доставив 11440 замовлень за цей рік, а кур’єр-рекордсмен за відстанню проїхав близько 23,320 кілометрів, доставляючи замовлення. 
  • Найбільшим фаном Glovo став користувач у Львові, який зробив 932 замовлення на понад 274 тисячі гривень.
  • Найдорожчим стало замовлення вина на суму майже 25 тисяч гривень, яке зробили у Києві. 
  • Найбільша кількість позицій була в замовленні із супермаркету в Броварах — 148 одиниць.

Замовлення з ресторанів: італійська смакота

Цього року кількість замовлень з ресторанів зросла на 26% у порівнянні з попереднім. 

Італійська кухня вирвалась на перше місце в топі, потіснивши американську, а решту позицій у п’ятірці найпопулярніших кухонь поділили азійська, українська та близькосхідна кухні. Серед улюблених страв користувачів Glovo в Україні першість незмінно тримає бургер, а наздоганяє його український борщ, локшина з куркою, шаурма, та салат Цезар. 

Все більше українці звертали увагу на зручну опцію для користувачів — формат pick-up або самовивіз. Україна посіла друге після Іспанії місце за популярністю формату “Заберу сам” для страв із ресторанів, й цього року кількість замовлень на самовивіз збільшилась на 16%. Кияни, Львів’яни та Дніпряни стали найбільшими шанувальниками цього формату.

Q-comm або швидка комерція

Категорія Q-comm або quick commerce — це все, що можна замовити через Glovo, крім їжі з ресторанів: продукти з супермаркетів, ліки з  аптек та непродовольчі товари з магазинів. Цього року кількість таких замовлень у застосунку Glovo зросла на 48% у порівнянні з минулим. 

Замовлення із супермаркетів: Час наповнити холодильник

Користувачі Glovo все частіше замовляють продукти —  кількість замовлень із супермаркетів та власних дарксторів Glovo Express збільшилась на 46%. Водночас кількість користувачів Glovo, які вибирають доставку продуктів додому, зросла на 32%. Україна займає п’яте місце після Іспанії, Румунії, Польщі та Марокко за популярністю цієї категорії.

Найчастіше українці закуповуються продуктами у застосунку в неділю, а улюблена година для таких замовлень — 19:00. Найпопулярніші товари — банани, картопля, огірки, помідори та мінеральна вода. Найчастіше замовляють продукти у Дніпрі та Києві.

Замовлення з непродуктових магазинів:везе тобі все!

У 2024 році кількість замовлень із непродовольчих магазинів зросла у застосунку на 111% у порівнянні з минулим роком, а кількість користувачів, що роблять такі замовлення збільшилась на 73%.

Суттєво цього року зросла категорія “Квіти”, а саме майже у 2 рази. На 8 березня, День Святого Валентина та День Матері замовлень квітів було найбільше. Найпопулярніші квіти для замовлення серед українців — тюльпани та червоні троянди.

 Найчастіше замовляли квіти користувачі у Тернополі, Вінниці та Києві. А користувач із Вінниці витратив 78 тисяч гривень на квіти, щоб потішити когось аж 41 раз за рік!

Кількість замовлень в категорії безрецептурних ліків зросла на 55%. Найчастіше замовлення з аптек роблять в проміжку між 18 та 19 годинами, а міста, в яких найчастіше замовляють — Київ, Дніпро та Запоріжжя.

2024 рік став роком нових рекордів для Glovo. А що ви замовите наступного разу?

Про компанію Glovo
Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1500 містах у 23 країнах світу у Європі, Центральній Азії та Африці. Щомісяця в усьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн активних користувачів, замовлення доставляють понад 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 тис.  В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року і наразі представлений у 38 містах. Переглянути детальний перелік міст, де працює сервіс Glovo, можна за посиланням: https://glovoapp.com/ua/uk/map/mista/. Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Мільйон літрів молока без корів — німці будують гігантський завод

Головна мета проєкту — зробити культивоване молоко доступним за ціною, порівнянною з традиційним, що допоможе зменшити екологічний слід молочної...

Веганські яйця, розроблені штучним інтелектом, виходять у супермаркети

Це допоможе вивести інноваційний замінник яєць у місцеві супермаркети та відкрити більше офлайн-каналів для просування продуктів бренду, основним із...

Не Ахмад: Clipper Teas випустили заспокійливий чай із коноплі та священного базиліку

Асортимент представлений двома різновидами чаю: конопляний та імбирно-конопляний. «Clipper Organic Karma Mama Hemp» містить у своєму складі насіння конопель, ромашку,...

Pripravka: секретний інгредієнт успіху 

Хоч вважається, що найкраща приправа до їжі — це голод, попит на спеції та прянощі в Україні був завжди,...

Молокія розширила безлактозну лінійку — кисломолочним сиром

Як і вся продукція Молокія, кисломолочний безлактозний сир виготовлений на основі молока екстра ґатунку. Його склад від звичайного відрізняється...

СМАК ПЕРЕМОГИ. Повний рейтинг інноваційних харчових компаній України – 2024

NEWFOOD.UA — портал про нові харчові технології, склав перший в Україні Рейтинг «ТОП-25 інноваційних харчових компаній». У список переможців...

10 000 хлібин отримали мешканці прифронтових територій від Good Bread за підтримки Corteva та GlobalGiving

Міжнародна науково-технологічна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience у партнерстві з GlobalGiving виділила грант інклюзивній пекарні Good Bread на виготовлення понад...

“Додали до меню деруни, і вони одразу стали хітом”: як розвивається український стріт-фуд

Формат, який Клопотенко називає стартапом, спрямований на переосмислення та популяризацію української кухні у сфері вуличної їжі."Ми експериментуємо з меню,...

Може вас зацікавити

Свиняча шкіра з корицею, яблуком та журавлиною — 60-річна компанія підриває ринок сміливими закусками

Лімітована версія закусок Southern Recipe Small Batch продаватиметься обмежений...

Каву в біореакторі можна виростити за місяць: смак та запах не відрізняється

Протягом серії досліджень вчені вивчали технологію створення кави без...

Тисячолітню воду з діючого вулкана випускатимуть у бутильованому форматі

Південноамериканський виробник напоїв Splendor випустить новий бренд мінеральної бутильованої...

Вчені розробили із кавової гущі на 30% міцніший бетон

Метод називається піроліз і спрямований на перенаправлення більшості відходів...

Заїсти стрес. Стартап ONO додав у вівсянку багато протеїну та гриби – для зниження тривожності

З новим продуктом засновники компанії Нілу Шахріарі та Джейсон...

Вибір редактора
В продовження теми