За словами генеральної директорки компанії Кателіньє Бекерс, багато біотехнологічних стартапів зіштовхуються з труднощами при масштабуванні виробництва, зупиняючись на зовсім малих обсягах. MicroHarvest же успішно проводила пілотні проєкти з обсягами 50-100 кг і тепер досягла десятикратного збільшення своїх виробничих потужностей.
Результати випробувань підтвердили, що мікроорганізми поводяться стабільно, а ключові процеси залишалися незмінними як на невеликих, так і на великих виробничих масштабах.
Від моменту введення сировини до отримання готового продукту процес займає лише 24 години
MicroHarvest планує збільшити виробничі потужності до 15 000 тонн мікробного протеїну на рік до кінця 2026 року.
Стартап вже подолав основні технологічні бар’єри та працює над забезпеченням якості продукції, високої ефективності й зниження витрат.
Протеїн MicroHarvest виготовляється за допомогою ферментації біомаси з використанням аграрних побічних продуктів як сировини. Продукт містить всі необхідні амінокислоти, мінерали та вітаміни, забезпечуючи поживність при мінімальному впливі на довкілля.
Компанія вже налагодила співпрацю з виробником корму для собак VEGDOG, створивши перший у світі собачі ласощі на основі мікробного протеїну.
З моменту заснування стартап залучив 10 млн євро інвестицій. Наразі MicroHarvest завершує новий етап залучення фінансування.
Нагадаємо, раніше мікробний сир отримав $120 млн інвестицій, а компанія-виробник подорожчала в 10 разів.