Хрін, спіруліна, коноплі та гриби-адаптогени: як нас змушують їсти більше морозива

Згідно з новим звітом “Global Vegan Ice Cream Market Report by Flavour, Sales Type, Source, Distribution Channel, Countries and Company Analysis, 2024-2032”, обсяг ринку веганського морозива зросте до $1,05 млрд до 2032 року, порівняно з $705 млн у 2023-му.

Зростання популярності веганського морозива пов’язане з інноваційними смаками та інгредієнтами, які використовуються в його виробництві, говорять аналітики.

До традиційних альтернатив молока, таких як мигдальне, соєве та кокосове, додаються основи на вівсі, кеш’ю та коноплі, що забезпечує різноманітність текстур і смаків. Серед унікальних смакових варіантів можна знайти морозиво з матча-зеленим чаєм, лавандою з медом, куркумою і чаєм масала, а також переосмислені класичні варіанти.

Для посилення смаку та збереження корисних властивостей веганське морозиво часто підсолоджується натуральними підсолоджувачами, такими як агавовий сироп і кокосовий цукор. 

Або завоювати споживача виробники вдаються і до інших хитрощів. Все частіше – це додавання суперфудів та інноваційних наповнювачів, таких як спіруліна та гриби-адаптогени.

Поширеність алергій на молочні продукти та лактозної непереносності також підштовхує ринок веганського морозива до зростання, оскільки все більше людей звертаються до рослинних альтернатив. 

Особливе зростання ринку веганського морозива спостерігається в регіоні Азійсько-Тихоокеанського регіону, де збільшується попит на високоякісні продукти завдяки зростанню доходів. У таких країнах, як Індія, Японія, Нова Зеландія та Китай, попит на морозиво та заморожені десерти стабільно збільшується.

Наприклад, у Японії споживачі часто віддають перевагу таким смакам, як матча та чорний кунжут, а інколи й нестандартним, як-от чорнильний кальмар чи васабі.

Нагадаємо, раніше у морозиво почали додавати ірландський мох, адже він сприяє зниженню ваги.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Названі світові потужності виробництва їжі із мікробів. Де найбільше?

Згідно з даними останнього звіту Інституту доброї їжі (Good Food Institute, GFI) та Integration Consulting, наразі в Європі розміщено...

Винахідник соломки для напоїв з огірків шукає інвесторів на Кickstarter

Зараз він збирає кошти на Kickstarter для того, щоб його винахід потрапив у якомога більше коктейлів, соків та стаканчиків...

“In future, we plan to proceed with the dark store model” — Olexiy Yukhimchuk, the Rocket co-founder

The Rocket, a Ukrainian food delivery business, picks up its pace and establishes its international presence. In the midst...

Пляжний бургер та крабовий пиріг: канадські гіганти створюють м’ясо з цукрових водоростей

Наразі триває етап науково-дослідної роботи у рамках партнерства та вже розроблені перші страви. Комерційне виробництво розпочнеться навесні 2022 року «Перехід на...

Danone поїть українців інноваційним молоком із вівса, кукурудзи та лісових горіхів

Українські споживачі уже можуть знайти широкий асортимент напоїв і йогуртів Alpro, включно з мигдальним молоком (із додаванням цукру та...

Харків’яни смажать альтернативну каву — із жолудів

До переїзду в село у 2020 році Максим встановлював у Харкові маркізи та тенти, а Ольга працювала шеф-кухаркою у...

Може вас зацікавити

«Юпаркс» почала співпрацю ще з одним індустріальним парком, який входитиме у foоdtech-екосистему VOLIA

«Юпаркс» — провідна компанія, що спеціалізується на управлінні індустріальними...

Французи створили риб’ячий жир з мікроводоростей, який входитиме у спортивне харчування

Водоростева олія містить менше 3% насичених жирних кислот Клінічні випробування...

Вибір редактора
В продовження теми