Завдяки цьому підходу компанія створила нове покоління смачних і корисних рослинних альтернатив м’яса, які задовольняють вимоги до смаку та сприяють захисту довкілля.
виготовлення “м’яса” інноваційним способом може звільнити до 15% сільськогосподарських земель для природи та біорізноманіття
Продукція MATR Foods вже включає фарш та котлети, які, завдяки технології грибкового бродіння, набувають м’ясоподібної текстури та глибокого, насиченого смаку умамі.
Компанія використовує класичні ферментаційні процеси, у яких природні грибкові культури з’єднують рослинні інгредієнти та надають їм соковитість та насиченість, характерні для м’ясних продуктів.
Ця методика є абсолютно природною, не потребує додавання штучних консервантів, важкої обробки чи великої кількості енергії, говорять розробники.
Цього місяця MATR Foods візьме участь у виставці інноваційної їжі Future Food Tech у Лондоні. Очевидно, це допоможе стартапу залучити нових інвесторів та вийти на глобальний ринок.
До слова, MATR Foods була заснована у 2021 році та базується в Копенгагені. За час свого існування вона залучила вже 28 млн євро інвестицій.
Нагадаємо, раніше NEWFOOD розповідав, які продукти планують представити виробники їжі на найінноваційнішій виставці в Парижі.
Джерела: Future Food Tech London, MATR Foods