Відвідувачі матимуть змогу побачити кожен етап створення продукту: від початку виробництва до етапу пакування, а також взяти участь у дегустаціях.
За словами генерального директора компанії Аріка Кауфмана, ця фабрика не лише демонструє технологію в дії, але й пропонує можливість побачити майбутнє харчової промисловості.
На новій фабриці Steakholder Foods встановлені 3D-принтери MX200 та HD144, що друкують рослинними “чорнилами”, щоб відтворити текстури м’яса і риби.
Технологія Fused Paste Layering, що використовується у принтері MX200, дозволяє з’єднувати рослинні білки та жири для створення м’ясних альтернатив, що нагадують традиційні текстури м’яса.
Натомість принтер HD144 працює за технологією Drop Location in Space, яка точно розміщує інгредієнти для створення різноманітних текстур морепродуктів, – від ніжного філе до соковитого стейка.
Ця “ручна” демонстрація процесу допоможе зміцнити довіру споживачів до інноваційних продуктів компанії та розширити розуміння її технологічних досягнень у сфері харчових технологій, вважають у компанії.
Крім того, окрім фізичних турів, будуть проводитися віртуальні екскурсії для тих, хто не може відвідати фабрику особисто.
Нагадаємо, раніше ізраїльський стартап завіз у Європу 3D-стейки із картоплі та борошна.