Власник бренду Фрекен БОК запускає унікальне виробництво чаю вартістю $20 млн

Українська компанія «Біосфера», яка є найбільшим виробником і дистриб’ютором товарів для дому та особистої гігієни в країні, запустила на Дніпропетровщині новий цех з виробництва чорного, зеленого чаю та їх міксів.

Згідно з повідомленням Міністерства економіки, вартість проєкту оцінюється в $20 млн. Частково для його фінансування компанія скористалася державною кредитною програмою “5-7-9”. 

За словами Андрія Здесенка, засновника та СЕО «Біосфери», який особисто керував фудпроєктом, тільки в обладнання, реконструкцію цеху та оборотний капітал інвестували 3 млн євро. 

“У найближчі 2 роки інвестиції зростуть до 10 млн”, – повідомив він на своєму Facebook. 

Налагодження та тестування виробництва стартувало з перших днів 2024 року, а 11 січня з’явився перший продукт

Виробництвом чаю займається окремий підрозділ – Cupsoul. “Це – окремий напрямок з незалежним офісом. Ідеологія та філософія повністю відрізняється від нашого основного бізнесу”, – говорить автор проєкту.

Від ідеї до її втілення у продукт пройшло всього 9 місяців

“У червні минулого року я дізнався, що близько 50% українського ринку чаю зазнає кардинальних змін, викликаних війною. Товари російських дочірніх компаній практично пішли з українських полиць, а декілька українських виробництв, на жаль, були зруйновані війною, – згадує Здесенко. – Це був потужний каталізатор до дій. Вже 28 червня я відвідав виробництво номер один в Італії, а рівно через місяць, 28 липня, ми разом  із технічним директором та керівником виробництва визначили всі параметри та комплектацію обладнання й уклали договір”.

Переговори були непростими, бо Україна уже знаходилася у стані повномасштабної війни. А сама “Біосфера” була невідомим гравцем на ринку чаю.

“Мені вартувало великих зусиль та репутації, щоб переконати не тільки продати нам обладнання, а й надати безпрецедентні умови по вартості та строкам. Для такого складного устаткування мінімальний час виготовлення складає 6-9 місяців, а для нас дві лінії були готові менше ніж за чотири”, – поділився Здесенко.

За його словами, 28 листопада технічні спеціалісти “Біосфери” розпочали приймання обладнання та навчання в Італії. Вони ж робили й запуск виробництва з підтримкою італійських фахівців через ZOOM. 

Зараз проєкт Cupsoul розпочав випуск чаю під брендом Graff. Там розповідають, що сировина для виробництва прямим постачанням завозиться з Індії, Кенії, Китаю та Шрі-Ланки.

Нагадаємо, раніше newfood.ua повідомляв, що інноваційні чай та кава допомагають мислити та бережуть від депресії, а тістечка з чайних відходів знижують ризик ожиріння.

Джерела: Андрій Здесенко, GET Business Festival, Graff.tea, Мінекономіки

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Схожі теми

Орбітальний ланч. Для космосу розробили ароматну їжу в інноваційній упаковці

Щоб забезпечити збереження смакових якостей, гарантуючи при цьому їхній тривалий термін зберігання за кімнатної температури, інженери Servair працювали разом...

Рибні міхури для освітлення пива пропонують замінити печерицями. Задля веганів

Освітлення пива є важливою частиною технологічного процесу. Для цього до нефільтрованого напою додають агенти для видалення дріжджів та пивного...

Стартап створив перший ростер, який обсмажує каву радіохвилями

Кошти підуть на комерціалізацію розробки на ринку Північної Америки. CoffeeTech відкриває нову еру в кавовій індустрії з оборотом в $300...

Португальці переробили звичайні водорості на пиво та ікру

Це – альтернативна “осетрова” ікра та кустарне пиво на основі мікроводоростей, а також бургери на основі водоростей.  Інноваційні продукти містять...

Радіація та стейк: вчені наполягають на опроміненні потенційно зараженої їжі

У ході досліджень вчені проаналізували понад дві тисячі спалахів харчових захворювань за 2009-2020 рр., викликані Campylobacter, Salmonella, E. coli...

Нове покоління підсолоджувачів для створення більш здорових та менш калорійних продуктів харчування

Сучасне суспільство ставить перед собою все більше завдань у питанні здорового способу життя та раціонального харчування. Одним з ключових...

Може вас зацікавити

Мініатюрні букети: у Польщі створили унікальний формат чаю

Унікальний чай компанія презентувала на виставці Biofach, найбільшій виставці...

Світовий бренд створив інноваційні суміші для насичення організму водою

Продукт доступний  у трьох смаках: лимон-лайм, зелений виноград і...

Вибір редактора
В продовження теми