Дукчевіч розповідає, що його сім’я продала компанію у 2019 році, під час пандемії COVID-19. Покупцем виступила Entrepreneurial Equity Partners, чиказька приватна компанія, що інвестує в харчову промисловість. Згідно з угодою, родина засновників продовжить брати участь у бізнесі, а компанія залишиться в Род-Айленді, де вона з’явилася в 1976 році.
Після продажу сімейного бізнесу, яким він керував разом з братом, Дукчевіч з дружиною та трьома маленькими дітьми вирішив прожити рік у Швейцарії, щоб подумати, чим займеться далі.
“Знаєте, я возив дітей до школи, і просто гуляв чудовими гірськими стежками, та слухав багато подкастів. Один із тих, який неймовірно вразив мене, стосувався клітинного сільського господарства та м’яса, вирощеного в лабораторії. Тоді вперше я почув цю концепцію, і був просто приголомшений”, – згадує спадкоємець м’ясного бізнесу.
Після революції, яку Uber вдалося зробити таксі або AirBNB з бронюванням готелів, Дукчевічу стало дійсно цікаво, який переворот нова технологія може зробити у такій традиційній сфері як виробництво свинини.
Після цього Дукчевіч подарував $1 млн Університету Тафтса, де раніше навчався сам, на підтримку дослідницького проєкту з клітинного виробництва м’яса, та продовжує вивчати інші можливості інвестування у сектор майбутнього.
«На мою думку, найкраще, що може статися, — це світ, де тваринам не доведеться страждати», – сказав він
Джерела: Davide Dukcevich, The Plantbased Business Hour, The Providence Journal, Futurefood Finance