Ще більш сучасний та стильний: бренд «Бащинський» уперше змінив логотип і дизайн продуктів

Бути ближчим і зрозумілішим для споживача, стирати бар’єри й випереджати час,  вирізнятися на полиці – саме таким принципом керується бренд м’ясоковбасних виробів «Бащинський». Цієї весни команда бренду презентує оновлений «Бащинський», який говорить зі своєю цільовою аудиторією однією мовою.

Бути ближчим і зрозумілішим для споживача, стирати бар’єри й випереджати час,  вирізнятися на полиці — саме таким принципом керується бренд м’ясоковбасних виробів «Бащинський». Цієї весни команда бренду презентує оновлений «Бащинський», який говорить зі своєю цільовою аудиторією однією мовою.

Бренд «Бащинський» існує на ринку вже давно, його знають і люблять українці. Але час не стоїть на місці й, відповідно до стратегії розвитку, для бренду прийшла пора змін – він стає більш молодіжним як за своїм підходом, так і за зовнішніми проявами.  І уперше за всю історію змінює логотип і дизайн паковання продуктів.

«Наша глобальна задача — це осучаснення бренду та залучення більш молодої цільової аудиторії. В той самий час, для нас було важливо не втратити ідентичність та споживачів, які знають та обирають «Бащинський» протягом багатьох років.

Також однією з цілей було створення єдиного брендблоку на полицях супермаркетів, що має покращити видимість бренду абсолютно у всіх категоріях. Створення eye-catching дизайну в дуже заклатереній категорії мʼясоковбасних виробів – це необхідна умова для того, щоб мати можливість бути поміченим споживачами.

Безумовно, це тільки перший крок для досягнення наших амбітних цілей протягом наступних років, з фокусом на сильну асортиментну стратегію, дотримання незмінних високих стандартів якості, які є візитівкою абсолютно всіх брендів компанії МХП та запуску потужних рекламних кампаній” – зазначає Ірина Донченко, керівниця центру розвитку брендів категорії м’ясо МХП.

Бути ближчим і зрозумілішим для споживача, стирати бар’єри й випереджати час,  вирізнятися на полиці – саме таким принципом керується бренд м’ясоковбасних виробів «Бащинський»

Завдяки тестуванню 5 різних концепцій дизайнів зі споживачами з різних регіонів України вдалося досягти бажаного результату та визначити безумовного лідера. За думкою споживачів, обраний дизайн — яскравий, сприймається найбільш апетитно, та підкреслює сприйняття бренду, робить його більш сучасним.

Отже, у квітні на полицях супермаркетів вже з’явився оновлений «Бащинський» — з новим логотипом і дизайном паковань. Логотип став лаконічнішим, більш сучасним, при цьому не змінився аж настільки, щоб постійні споживачі не могли впізнати улюблений бренд. Усі паковання та етикетки на продуктах виконані в єдиній стилістиці й мають основний фірмовий колір — насичений бургунді.

Обраний дизайн — яскравий, сприймається найбільш апетитно, та підкреслює сприйняття бренду, робить його більш сучасним

Сучасний, структурований підхід до редизайну надає багатьох можливостей – залучення нової аудиторії, яка стежить за трендами й чітко розуміє, де «свої»; створення стилістичних маркерів — ідентифікаторів для розмежування між категоріями, смаками продуктів. А також крок до ще більшої впізнаваності й любові споживачів до бренду-експерта м’ясоковбасних виробів «Бащинський».

Новий дизайн для бренду створила литовська агенція DPJN, а загальну концепцію і бренд-платформу розробляла внутрішня креативна команда «Бащинський».

Дизайн стає ще крутішим; незмінними залишаються оригінальний смак, широка асортиментна лінійка продукції, а також високі стандарти якості виробництва продукції.

«Бащинський» — готовий на все. Готовий до всього!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Схожі теми

Чіпси зі смаком квашеної капусти та шоколад із манго — хіти китайського ринку фастфуду

Такими результатами аналізу ринку поділилася Dada Group, що керує китайською платформою доставки та роздрібної торгівлі JDDJ.Аналіз базується на наборі...

Грибний криль. Вперше із мікопротеїну створили цілі креветки та кальмари

На сьогодні більшість альтернативних морепродуктів представлені на світовому ринку у вигляді «філе у паніровці» або подрібнених шматочків.Компанія заявила, що...

Бекон із яблук, картоплі та кленового сиропу переміг натуральне м’ясо у всесвітньому конкурсі

М’ясо рослинного походження було визнано кращим порівняно з тваринним м’ясом Переможцем у категорії найкращого мяса для сніданку став веганський бекон...

Тестові кухні, коворкінги та бродіння: аграрний гігант відкриває простір для створення їжі майбутнього

Розташована в Сінгапурі, ScaleUp Bio керуватиме новою пілотною лабораторією для стартапів, які займаються прецизійною ферментацією для створення інноваційних харчових...

Радіація та стейк: вчені наполягають на опроміненні потенційно зараженої їжі

У ході досліджень вчені проаналізували понад дві тисячі спалахів харчових захворювань за 2009-2020 рр., викликані Campylobacter, Salmonella, E. coli...

Нове покоління підсолоджувачів для створення більш здорових та менш калорійних продуктів харчування

Сучасне суспільство ставить перед собою все більше завдань у питанні здорового способу життя та раціонального харчування. Одним з ключових...

Може вас зацікавити

Pizza Hut запустила перший робот-ресторан, який пече півсотні страв за годину

«Ресторан у коробці» базується на технології Hyper-Robotics, ізраїльського стартапу...

Ізраїльський стартап навчився вирощувати тилапію у лабораторії

Зараз компанія створює банк генетичних клітин риби, використовуючи свою...

Вибір редактора
В продовження теми