Спочатку Nūmi планує подати заявку на дозвіл регулювальних органів у США, а потім у Європі та Азії.
Компанія виробляє культивоване грудне молоко, використовуючи культури клітин молочної залози, у процесі, який «суворо імітує процес, яке відбувається в організмах жінок». Стартап відтворює оптимальне середовище для розвитку молочних залоз і живить їх необхідними поживними речовинами для виробництва грудного молока для немовлят.
«Ми є пристрасними прихильниками трансформаційних інновацій, які поєднують здоров’я з виробництвом харчових продуктів», — сказав Алексіс Хоссу, засновник і керівний партнер HCVC, яка стала співінвестором стартапу.
Пезе-Хайдсік, головний технічний директор Nūmi, зі свого боку додав, що інвестиції дозволять стартапу найняти найкращих талантів для свого амбітного проєкту.
Nūmi стверджує, що нинішні замінники грудного молока – переважно на основі коров’ячого молока – не володіють «харчовими властивостями для зростання немовлят». Крім того, багато дітей не переносять білки, які містяться в молочних продуктах, що ще більше ускладнює ситуацію.
Натомість унікальний склад грудного молока означає, що воно може підвищити імунітет, регулювати метаболізм і сприяти розвитку мозку.
Згідно з попередніми дослідженнями, близько 70% матерів відчували труднощі з грудним вигодовуванням (переважно протягом першого місяця), такі як «тріщини сосків, відчуття недостатньої кількості молока, біль і втома». Багато жінок вирішують не годувати грудьми, або не можуть цього зробити з фізіологічних причин. Nūmi сподівається задовольнити всіх цих матерів інноваційним рішенням, «найближчим» до людського грудного молока.
Нагадаємо, раніше штучний інтелект винайшов харчову добавку, яка діє як грудне молоко.