Українські виробники їжі можуть отримати 11 млн грн на цифрові інновації

Грантовий конкурс від DRG4Food “Підвищення довіри, прозорості та відповідальності в харчовій системі за допомогою цифрових рішень” дає змогу українским компанія отримати фінансування на харчові інновації.

Основна мета відкритого конкурсу — розробка та тестування відповідальних рішень на основі даних у харчовому секторі.

Увага проєкту зосереджена на стимулюванні інновацій з використанням цифрових даних

У конкурсі можуть взяти участь міждисциплінарні консорціуми, що складаються з 2-3 організацій, включаючи стартапи, дослідницькі організації, університети, користувачів у харчовому секторі. 

Консорціуми повинні продемонструвати здатність розробляти керовані даними рішення, узгоджені з цілями цифрової відповідальності, і активно взаємодіяти з кінцевими користувачами для формування технічних вимог і вдосконалення пілотної діяльності. 

DRG4Food підтримає проекти, розроблені консорціумом, що складається з 2-3 партнерів

Це можуть бути кілька мікро-, малих та середніх підприємств, у тому числі стартапів, що розробляють керовані даними рішення у сферах відстеження харчових продуктів, цільового харчування та вибору їжі споживачами.

Також брати участь можуть дослідницько-технологічні організації, університети та інші некомерційні дослідницькі організації, які працюють над розвитком найсучасніших технологій.

Бюджет на експеримент коливатиметься від 150 тис. євро до 300 тис. євро.

Пропозиції мають відповідати критеріям рівня технологічної готовності (TRL). Рівень TRL на момент подання повинен бути мінімум 4 або 5, а запропонована технологія повинна мати потенціал для просування до TRL 7.

“Наша команда експертів працюватиме з кожним пілотним проектом окремо, щоб створити рішення світового рівня та залучити венчурні інвестиції”, – говорять організатори.

Подача заявок триває з 9 жовтня по 11 грудня 2023 р. З 12 грудня 2023 року по 15 березня 2024-го буде проходити оцінка, відбір і укладання контрактів.

Старт реалізації програми заплановано на квітень 2024 року.

Нагадаємо, 21–22 листопада 2023 року в Києві відбудеться перша в Україні подія про ідеї, технології та бізнеси, які змінюють ринок їжі New Food Summit 2023. Дізнатися більше можна тут.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

У лабораторії виростили найрідкіснішу ікру по $1000 за кг

Ікра — це «одинарні клітини», тому нема потреби «упаковувати» їх разом у кінцевий продукт, як, наприклад, рибу чи м’ясо....

Найбільш вітамінізовані овочі: рейтинг найкращих джерел вітамінів

Нестача вітамінів в організмі може слугувати причиною різноманітних захворювань, слабкості та в’ялості організму людини. Саме тому спеціалісти – лікарі,...

Стартап, що імітував тваринний жир оливковою олією, отримав 16 млн євро. На черзі — альтернативна свинина.

Інвестиційний раунд очолили Impact Fooding. Серед інших інвесторів, які підтримали Heura — Capital V, Unovis, Lever VC та Green...

Ще більш сучасний та стильний: бренд «Бащинський» уперше змінив логотип і дизайн продуктів

Бути ближчим і зрозумілішим для споживача, стирати бар’єри й випереджати час,  вирізнятися на полиці — саме таким принципом керується...

Канадці випустили дитячі коктейлі, які покращують здоров’я та надають енергію

Нові Ready-to-Drink Kids Shakes доступні у двох популярних смаках — шоколад і ваніль.  Коктейлі створені спеціально для дітей до 13...

Мармурова яловичина, вирощена в лабораторії, стала продуктом року на світовому конкурсі

AgTech Breakthrough Awards — це міжнародна премія, що присуджується компаніям, які впроваджують інноваційні рішення у виробництві їжі та сільському...

Може вас зацікавити

Oxford Economics: на вирощуванні лабораторного м’яса можна заробити майже $3 млрд

Дослідження, проведене на замовлення виробника харчових клітинних продуктів Ivy...

Ізраїльський стартап привіз у Європу 3D-стейки із картоплі та борошна

Досі стейк можна було скуштувати у ресторанах понад дев'яти...

Вибір редактора
В продовження теми