Проєкт забезпечує підтримку жінок протягом восьми тижнів після народження дитини. Протягом цього часу молоді матері, які стикаються з проблемою продовольчої безпеки, щотижня отримуватимуть коробки з повністю готовими, поживними стравами та наборами продуктів, які вирощують місцеві ферми.
Проєкт отримав грант у розмірі $50 тис. від гіганту молочного ринку Danone і триватиме щонайменше до 2025 року
Загалом Danone нагородила 5 компаній, які сприяють покращенню харчування та будують стійкі виробничі системи у своїх громадах.
Це – стартапи, які пропонують рішення для здорового харчування чи забезпечення їжею більш уразливі соціальні категорії, пропонують “їжу як ліки”, рішення проблем надмірної ваги та ожиріння серед населення або розробляють технологічні інновації.
Приміром, ще одна команда-переможець з Університету Теннессі в Ноксвіллі виявила нагальну проблему, пов’язану з надзвичайно поганим харчуванням та відсутністю продовольчої безпеки в університетських містечках.
Вони заснували проєкт під назвою food4VOLS, спрямований на вирішення цієї проблеми за рахунок харчових залишків: надлишки їжі із закладів громадського харчування на території кампусу перетворюють на зручні страви, які необхідно лише розігріти перед вживанням. Це вирішує відразу дві проблеми – зменшення харчових відходів та підвищення доступності їжі.
Нагадаємо, раніше Danone озброївся штучним інтелектом для створення нових веганських продуктів.