Юлія – кондитер. Говорить, що створювати десерти вручну почала, оскільки у доньки була алергія.
Перш ніж зайнятися виробництвом шоколаду, вона поглиблено вивчала організацію бізнесу, пройшла навчання від Дія.Бізнес і склала маркетинговий план.
Паралельно – здобувала знання у шоколатьє щодо основ створення шоколаду, щоб розуміти, в яких пропорціях і які компоненти базово додаються в процесі. Потім почала напрацьовувати авторську рецептуру.
Юлія розповідає, що мало хто робить його з какао-бобів. Хоч саме такий шоколад найбільш смачний і корисний. Натуральні какао-боби мають у складі багато корисних речовин, мікроелементів, є природним антиоксидантом, позитивно впливають на нервову систему та настрій.
У солодощах – жодного рафінованого цукру, лише природні замінники
У асортименті Soyka – 6 смаків. Це – гречаний шоколад на гречаному чаї, з кокосовим молоком, кіноа, амарантом і кеш’ю. З чистих какао-бобів з Венесуели вона створює 75% чорний шоколад. Він не такий гіркий, як в мас-маркеті, бо какао-боби формують солодкість.
Одині з найпопулярніших – молочний шоколад з кунжутом та ягідний. Також є молочний з мигдалем і темний з журавлиною.
У майбутньому кондитерка планує створити молочний шоколад з манго, з сушеним персиком і темний з чилі.
Сировину для шоколаду Юлія обробляє вручну. Вона закупокує какао-боби, перебирає, щоб не було пошкоджених або сміття. Далі боби обсмажують, охолоджують та мелють на меланжері.
Меланжер – це млин з кам’яними гранітними жорнами, що перетирає какао-боби до гладкої текстури.
Процес перетирання бобів триває 48-72 годин
Після цього проводять коншування шоколадної маси для насичення киснем. А далі відправляють на визрівання від 2 тижнів до місяця. Так розкривається смак і аромат шоколаду.
Нагадаємо, раніше лабораторія «win-win» створила преміум-шоколад за допомогою бродіння, а німецькі вчені розробили шоколад із квашеного вівса та дріжджів.
[…] підприємиці розповіли на порталі […]
[…] випускають під брендом Soyka, пише […]
[…] Про це пише Рубрика, посилаючись на newfood.ua. […]