Кошти підуть на комерціалізацію розробки на ринку Північної Америки.
CoffeeTech відкриває нову еру в кавовій індустрії з оборотом в $300 млн
На відміну від традиційних ростерів кави, які використовують газ для смаження зерен, мікроростер Ansā e23 використовує радіохвилі.
Ця система відома як діалектичне нагрівання і працює подібно до мікрохвильової печі, прогріваючи кавове зерно від серцевини до оболонки.
Ростер має вбудовану камеру. Це допомагає координувати смаження зерен за допомогою системи комп’ютерного бачення. Точне застосування радіохвиль для передачі енергії окремим зернам забезпечує дуже рівномірне та однорідне смаження.
Оцінюючи розробку, експерти говорять, що цифрові кавоварки будуть однією із провідних категорій у найближчі роки.
Електронні обсмажувачі кави уже показали свій потенціал у мережах роздрібної торгівлі, тож численні компанії пробують повторити цей успіх, випускаючи ростери для домашнього застосування. Але розробка Ansā – унікальна. Компанія першою застосувала саме електромагнітне нагрівання для обсмажування кави.
Прилад зручно розміщується на будь-якій стільниці, що робить його ідеальним доповненням до будь-якого комерційного приміщення, наприклад, лобі готелю, ресторану, кафе чи спільного робочого середовища.
Компактний, елегантний ростер працює тихо, без диму та прохолодний на дотик. Це є надійною альтернативою величезним, шумним і димливим промисловим жаровням.
Нагадаємо, раніше американці випустили протеїнову каву у стіках. Один пакетик повноцінно замінює яйце.