Як отримати грант для виробників харчових продуктів в розмірі $20 000?
Данська рада з питань біженців (DRC) здійснює програму в партнерстві з урядами Швейцарії та Великої Британії, яка орієнтована на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні. За допомогою фінансової підтримки від Швейцарської агенції розвитку та співробітництва та уряду Великої Британії, ця ініціатива надає можливість відкрити бізнес-партнерство для підприємців. Підприємці отримують безповоротну допомогу до 20 тисяч доларів, при цьому сума не перевищує 50% від загального бюджету проєкт.
Головною метою цього партнерства є зниження негативних наслідків для малих та середніх підприємців у сферах аграрного бізнесу та харчового виробництва. Також ініціатива спрямована на залучення вразливих верств населення до виробничих та ланцюжків збуту продукції з метою збільшення значущості їхньої ролі в місцевій економіці. Проєкт, які планує реалізувати DRC разом з партнерами, спрямовані на поліпшення якості життя вразливих місцевих груп населення та збільшення їхнього доходу.
Ця акція для приватних підприємств будь-яких форм реєстрації, об’єднань виробників сільськогосподарської продукції, комунальних підприємств та ін. Дата, до якої приймаються заявки – 31 грудня 2023 року.
Як отримати грант на впровадження інновацій в харчовій промисловості
U.S. Agency for International Development (USAID) оголосила, що надасть гранти українським переробним малим та середнім підприємствам на впровадження штучного інтелекту у виробництво. Заявку на грант може подати будь-який виробник харчових продуктів, або підприємство, що займається переробленням сільськогосподарської продукції.
Всього в рамках програми “Конкурентоспроможна економіка України” буде видано 25 грантів. Бюджет – від 75 до 100 тис. доларів. Грантові кошти можна витратити на такі цілі:
- Впровадження інновацій;
- Закупівля обладнання для підприємства;
- Автоматизація процесів;
- Запуск виробництва нового продукту;
- Сертифікація продукції;
- Розширення бізнесу.
Щоб взяти участь, потрібно подати заявку у два етапи:
- Подати концепцію чи невеликий опис бізнесу чи інновацій.
- Подати повну грантову заявку.
Заявку в електронній формі можна подати на сайті USAID, там же ви знайдете більш детальну інформацію про правила та вимоги. Заявки розглядаються до 15 грудня 2023 року.