Виробникам морозива, соків та готових страв роздадуть по 4 тис євро грантів

EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини запускає чергову хвилю грантів. Бюджет грантової програми – 3 млн євро.

spot_img

Гранти надаватимуться задля підтримки відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані, а також щоб посилити стійкість мікробізнесу в інших регіонах України в умовах війни, що триває.

Підприємці можуть отримати до 4 000 євро в гривневому еквіваленті (приблизно 160 тис. грн) для відновлення господарської діяльності.

Фінансування можна використовувати на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші нагальні господарські витрати.

Наприклад, можна залучити кошти на виготовлення м’яса, консервування риби, переробку картоплі, виробництво фруктових та овочевих соків, переробку молока, виробництво морозива, випікання хліба, виготовлення сухарів, макаронів цукру, чаю та кави, готових страв. 

До програми можуть долучитися підприємства, які мають до 9 працівників у штаті та річний дохід до 2 млн євро, мають позитивну кредитну історію, не мають заборгованості перед бюджетом України, не отримували міжнародну технічну допомогу за період війни.

Переможців визначатимуть автоматично на рейтинговій основі на підставі таких основних критеріїв: рівня постраждалості від війни, потенціалу для відбудови та якості заходів з відновлення діяльності підприємства.

Фінансування буде розбите на три категорії. 

Близько 250 грантів отримають найбільш постраждалі від війни області: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська (окрім міста Київ), Луганська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська. 

Близько 250 грантів передбачено для деокупованих територій Донецької, Київської (окрім міста Київ), Чернігівської, Сумської, Харківської та Херсонської областей. 

Ще стільки ж отримають підприємці з усіх інших регіонів України, окрім тимчасово окупованих. 

Заповнити заяву можна на порталі Дія. Дізнатися деталі — на сторінці грантової хвилі.

Нагадаємо, виробники їжі також можуть отримати 8 млн грн на модернізацію.

Джерело 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Їжа для усіх. Алергік створив снеки, які не містять жодного алергену

Замість цього лінійка харчових батончиків Blake’s Seed Based має у складі насіння, нут, листкову лободу та хрусткий рис. Ароматизаторами...

Австралійці створять 3D-фабрику, щоб друкувати там рослинний лосось

Revo виготовляє структурно складні продукти: пласти копченого лосося, філе лосося та реалістичну нарізку для суші.«3D-друк — наша основна технологія...

Pepsi поєднала кетчуп з колою, щоб створити ідеальну приправу для хот-догів

Pepsi Colachup (колачуп, що є поєднанням слів кола і кетчуп) був розроблений спільно з відділом бізнес-консультацій Кулінарного інституту Америки.  Colachup...

Супермаркети вперше почнуть продавати рибу із 3D-принтера

Це буде цільне філе лосося на основі мікропротеїну, розроблене австралійським стартапом Revo Foods у співпраці зі шведською компанією Mycorena. Лосось...

Сир із картоплі, замінник рису та текіла без алкоголю: що покаже найінноваційніша виставка в Парижі

Серед інноваційних рішень – безалкогольна текіла, холодний чай на основі африканського ройбушу, високопротеїнове пиво для спортсменів та навіть замінники...

Відкрили найбільшу у світі фабрику для 3D-друку м’яса та риби

Нова фабрика під назвою “TASTE FACTORY” використовує власну розроблену технологію 3D Structuring, що дозволяє створювати продукти з рослинних інгредієнтів...

Може вас зацікавити

У лабораторії вперше виростили цільні шматки м’яса з прошарками жиру

Вони використовують метод, завдяки якому в продукті міститься більше...

Mealhero — сервіс доставки заморожених продуктів з девайсом для їх розігрівання за передплатою

Бельгійський стартап доставляє своїм клієнтам заморожені набори для приготування...

Вибір редактора
В продовження теми