Голландський стартап отримав $35 млн на пельмені з лабораторної свинини

Голландський стартап Meatable залучив $35 млн для збільшення виробництва та прискорення комерційного запуску своєї культивованої свинини.

Загальна сума фінансування компанії сягнула $95 млн

Оголошення з’явилося через місяць після того, як Meatable спільно з Mosa Meat, HollandBIO та урядом Нідерландів створила «кодекс практики», що дозолив проводити відкриті дегустації культивованого м’яса в країні.

Meatable використає нове фінансування для масштабування своїх процесів і прискорення комерційного запуску культивованої свинини. 

Розробник говорить, що масштабування та оптимізація виробничих процесів допоможуть культивованому м’ясу стати економічно конкурентоспроможним.

З жовтня 2022 року Meatable почала співпрацю з Сінгапуром для виведення інноваційної їжі на ринок країни. У травні в місті-державі була проведена перша дегустація.

Очікується, що свинячі сосиски та пельмені Meatable будуть продаватися у роздрібних магазинах та ресторанах Сінгапуру у 2024 році.

Наступним ринком для Meatable буде США, говорить Крійн де Нуд, співзасновник і генеральний директор компанії.

«Щоб отримати схвалення регуляторних органів у США, ми працюємо з відповідними американськими експертами та органами влади, включаючи Управління з контролю за продуктами й ліками США та Міністерство сільського господарства США», — сказав де Норд. 

Для виробництва культивованої свинини Meatable використовує запатентовану технологію під назвою Opti-ox, уникаючи потреби у фетальній бичачій сироватці (FBS). 

Щоб створити культивоване м’ясо, Meatable спочатку виділяє одну клітину, нешкідливо взяту у тварини, а потім її нескінченно розмножує. 

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Схожі теми

Сироварня на Прикарпатті коптить гуцульський будз та ліпить коників

Засновники бренду — Юлія та Василь Тирсіники — з початком війни повернулися до України після десяти років життя в...

Фіни нагодують місію на Марс їжею, створеною з повітря

Solar Foods виробляє мікробний білок, використовуючи лише водень, СО2 та електроенергію Просто надати астронавтам харчування, яке збереже їх живими, –...

10 червня Спілка українських підприємців запрошує на головну бізнес-подію року SUP DAY FORUM 2021!

8 годин практичних кейсів і нетворкінгу. 20 спікерів. Тільки лідери українського бізнесу.Тема цьогорічного SUP DAY FORUM  – Бізнес без...

Майже 160 тис. грн отримають підприємства, які найбільше постраждали від війни

Кошти на відновлення господарської діяльності можна буде отримати у гривневому еквіваленті через три уповноважених банки: Ощадбанк, ПриватБанк та Банк...

Дві третини м’яса та молока до 2050 року замінять альтернативні продукти — дослідження

Згідно з дослідженням британської екологічної благодійної організації та аналітичного центру Green Alliance, альтернативна білкова промисловість може стати ключем до...

Найбільша інвестиція в альтернативне м’ясо — $0,4 млрд отримали стейки з грибів

Загальна сума інвестицій у стартап з моменту заснування сім років тому складає $365 млн “Ми використаємо фінансування для різноманітних цілей,...

Може вас зацікавити

Бекон із яблук, картоплі та кленового сиропу переміг натуральне м’ясо у всесвітньому конкурсі

М’ясо рослинного походження було визнано кращим порівняно з тваринним...

Пошукова видача: Google і Burger King починають спільний проект

Творці всесвітньовідомого пошукового сервісу планують продавати снеки і бутерброди...

Вибір редактора
В продовження теми