Технологія базується на наноемульсії «олія-у-воді». Наразі очікується публікація результатів досліджень з приводу засвоюваності рецептури покриття шлунково-кишковим трактом.
Розробники говорять, що промислове використання їстівних покриттів зазвичай має проблеми з обмеженнями ефективності через низьку стабільність і розчинність.
Технологія нанесення покриттів на основі наноемульсій PBIO обіцяє покращити цю ситуацію. Зокрема, вона має надзвичайно низький і послідовний розподіл нанокрапель за розміром. Інноваційне покриття є стабільним, а технологія – такою, що піддається масштабуванню.
Дослідження уже продемонстрували антимікробну ефективність CBD проти патогенів людини, а нещодавно і проти патогенів рослин – особливо грибів, пов’язаних з розвитком гнилі в продуктах.
Повідомляється, що розробка викликає інтерес серед споживачів, які все більше зосереджуються на повністю натуральних і органічних харчових продуктах без консервантів, із «зеленою етикеткою, а також серед інвесторів, які шукають нові рішення для харчової промисловості.
PBIO встигла протестувати інноваційне покриття на полуниці. Виявилося, що нанесення наночастинок на ягоду знижує швидкість процесів її дозрівання. Розкладається ягода теж набагато повільніше, ніж необроблена.
Нагадаємо, раніше канадський стартап Foodberry створив їстівні рослинні покриття для багатих вологою продуктів (як то морозиво чи хумус), надихнувшись тим, як виглядає шкірка у фруктів.