Нове виробництво включає цех виготовлення плодово-ягідної продукції площею 200 m², низькотемпературні камери зберігання площею 150 m², розраховані на 100 тонн продукції, середньотемпературна камера на 100 m² та складське приміщення на 1700 m².
На новому обладнанні компанія уже почала виготовлення кизилового соусу до сиру.
“З перших днів війни сад, наше господарство та виробничі потужності знаходяться під тимчасовою окупацією. Вивезти техніку та обладнання не було можливості, – говорять у компанії. – На зараз будівлі знищені. Сад дотепер продовжують охороняти наші працівники”.
На новому виробництві компанія планує виготовляти варення, джеми, кизилові компоти та пастилу. Також на сучасному обладнанні будуть надаватися складські послуги та послуги з замороження продуктів.
До слова, з 2018 року Famberry провела чимало експериментів із переробленням кизилу.
Технологи ставили експерименти з використання в деяких продуктах меду замість цукру. Смакові якості такого продукту були оцінені навіть японськими споживачами.
Кизиловий джем на меду Famberry ввела у промислове виробництво.
В цей же період почалися дослідження масла, отриманого з кісточки кизилового плода, а також кизилового пюре на предмет можливості його застосування в косметології як регенеруючого і відновлюючого засобу.
Також компанія створила кизилове вино, яке після витримки має чудовий смак та аромат.
У подальших планах – експерименти з сухофруктами, цукатами, виготовлення сублімованих дропсів, сублімованого порошку, соусів до м’яса та риби, морсу, соку та нектару.
Нагадаємо, раніше британський стартап створив заміну соєвим соусам з морських водоростей.
Джерела: Famberry, East-fruit