Патент на створення мережі підземної доставки Amazon отримала ще в 2017 році. З того часу про це майже не з’являлося нових повідомлень в інфопросторі.
Аргументи на користь підземного гіперлупу – відсутність викидів вуглецю в повітря та зменшення трафіку. За задумом Pipedream, мережа підземної доставки складатиметься з труб та електроприводів для транспортування товарів на високій швидкості.
Сервіс під назвою Home Portal позиціонуватимуть як «дешева, швидка та екологічно чиста доставка продуктів, їжі та пакунків».
У нещодавній темі на Twitter технічний директор Pipedream Canon Reeves сказав, що компанія уже залучає будівельників Wendy`s для реалізації унікального проєкту.
We're partnering with @Wendys to build the future of Hyperlogistics.
Here's why and how we're doing this: pic.twitter.com/l0R2kHJ2MY
— Canon Reeves (@ReevesCanon) May 18, 2023
Поки що Pipedream Labs не говорить, наскільки Безос зацікавлений інвестувати у будівництво підземного тунелю. Проте The Spoon допускає, що це може бути реальним інтересом для того, хто створив найбільший ринок онлайн-замовлень у США.
Тим паче, що Amazon у період з 2014 по 2020 р. інвестував у інфраструктуру доставки $40 млрд і явно не планує на цьому зупинятися. Крім того, саме Amazon має патент на ідею підземної доставки.