Рибні тефтелі виготовлені шляхом поєднання культивованих морепродуктів Umami з рослинними білками. Це покращує смакові відчуття та допомагає скріпити кульки.
Що важливо, Umami отримала адміністративне звільнення від регулюючих органів Сінгапурського харчового агентства, яке дозволить їй подавати культивовані рибні кульки під час фестивалю Feed 9B Singapore Restaurant Week, який стартував сьогодні, 5 вересня.
«Ми хотіли приготувати страву, яка ввтілить багату культуру харчування Сінгапуру», – говорять у компанії
Технологія Umami використовує стовбурові клітини для росту м’язів, жиру та сполучної тканини культивованої риби.
Компанія зосереджується на видах риби, яким найбільше загрожує зміна клімату та надмірний вилов, – японський вугор, жовтоперий тунець і червоний луціан.
У березні Umami зібрала $2,4 млн інвестицій. Тоді стартап планував використати кошти для подальшого розвитку своєї недорогої системи виробництва, щоб врешті решт досягнути паритету цін із звичайними морепродуктами.
Umami також оголосила про співпрацю з MeaTech 3D у липні з наміром розробити культивовані структуровані морепродукти, надруковані на 3D-принтері.
«Ми раді, що можемо продемонструвати наш перший прототип та показати перші видимі та їстівні результати науково-дослідних досягнень нашої команди», — сказав Міхір Першад, засновник і генеральний директор.
Джерела: Umami Meats, Vegconomist