Стартап є одержувачем фінансування крупних профільних інвесторів Sustainable Food Ventures та Big Idea Ventures New Protein Fund.
Нещодавно Pearlita отримала інвестиції від CULT Food Science, у портфелі якої вже є виробник клітинного молока.
Минулого тижня Pearlita Foods показала перший прототип — устрицю, виготовлену із грибів та водоростей. Але план полягає в тому, щоб інтегрувати рослинні інгредієнти в технологію клітинного культивування, коли буде отримане схвалення регуляторних органів. У найкращому випадку на нього доведеться очікувати 12-18 місяців.
Pearlita також створила біологічно розкладану мушлю устриці, яку не потрібно очищати
«Замість того, щоб збирати та вбивати устриць у морі, ми вирощуємо їх, використовуючи клітинне землеробство, – говорить Пітерс. – Ми створюємо суміш поживних речовин для вирощування клітин у контрольованому середовищі, вільному від хвороб або хімічного забруднення. Культивуючи клітини, ми забезпечуємо нове невикористане джерело морепродуктів, яке покликане підтримувати дику популяцію шляхом зменшення впливу рибальства».
До речі, устриці відіграють важливу роль в екосистемах. Доросла особина може очищати до 50 галонів води на день, фільтрувати осад і азот, які можуть зробити воду небезпечною для інших морських тварин.
Нагадаємо, раніше сінгапурський стартап Shiok Meats створив першого у світі клітинного краба та відкрив власний «міні-завод».
Джерела: Pearlita Foods, Green Queen