Міжнародний рейтинг найпрестижніших ресторанів світу The World’s 50 Best Restaurants оголосив список 50 Next, який визначає молодих людей з усього світу, що формують майбутнє світової гастрономії. До відомого списку також включили українського ресторатора, кулінарного експерта та ініціатора та включення українського борщу у список Світової спадщини ЮНЕСКО Євгена Клопотенка.

Як зазначили творці 50 Next, Євген Клопотенко створює кулінарну книгу України, щоб підвищити культуру харчування та розповісти світу про українську кухню.
“В мене просто шок. Я серед 50 людей, що змінюють майбутнє світової гастрономії. Я маю щось написати, але не знаю, що зазвичай у таких випадках пишуть. От я у світовому ренкінгу. Я та ще 49 людей з різних країн. Поміж 7 мільярдів. Я плакав, коли дізнався про це”, – написав Євген на своїй інстаграм-сторінці. Шеф-кухар також мріє опинитися в іншому рейтингу організації – щорічному списку найкращих ресторанів The Worlds 50 Best Restaurants.

Особливості рейтингу

До списку 2021 року увійшли 24 жінки та 19 чоловіків, які були визначені академічним партнером організації Баскським Кулінарним центром, в якому на початку 2022 року в Більбао відбудеться захід 50 Next. Список не є рейтингом, і в ньому немає місця номер один. Список розділений на сім категорій: Gamechanging Producers, Tech Disruptors, Empowering Educators, Entrepreneurial Creatives, Science Innovators, Hospitality Pioneers (за підтримки S.Pellegrino Young Chef Academy) та Trailblazing Activists.
Кожна категорія не має рейтингу і включає широкий спектр професій, причому ті, що включені до списку, визнані за їх загальний внесок у гастрономічну екосистему, а також за їх потенціал для значних позитивних змін.
S.Pellegrino Young Chef Academy також буде працювати як партнер нового проекту, залучаючи відібраних кандидатів у свою освітню програму 2021/22 як спікерів. Працюючи разом із найвідомішими діячами у світі гастрономії, які вже роблять свій внесок до Академії, у них буде можливість надихнути, поділитися своїм досвідом та поспілкуватися з сотнями захоплених молодих кухарів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я