Компанія, яка отримала початкове фінансування від Big Idea Ventures і Sustainable Food Ventures, запустилася цього місяця.
Її два співзасновники, Нікіта Міхельсен (генеральний директор) і морський біолог Джоуі Пітерс, відкрилися у «дослідницькому трикутнику» Північної Кароліни, зручному для стартапів та поруч із узбережжям.
«Північна Кароліна не тільки є другою за величиною гирловою системою в країні, це також найбільш швидкозростаючий біотехнологічний і майбутній продовольчий центр, – сказав Міхельсен. – Ми будемо близькі до екосистем, де процвітають Oysters та інші підприємці, що прискорить наше зростання».
Протягом останнього року відразу кілька стартапів взяли за мету створити нові та більш стійкі варіанти морепродуктів, – рослинні, клітинні або шляхом ферментації.
Однією з категорій, за яку ще ніхто не взявся, є молюски, вирощені клітинним способом.
Враховуючи розмір устричної промисловості, створення стартапу з вирощування клітинних молюсків дійсно має сенс.
Ще одна причина звернути увагу на ідею вирощування клітинних устриць полягає в тому, що вони не міститимуть всіх забруднювачів і бактерій, які завдають шкоди устрицям, зібраним у природних умовах.
Устриці, народжені в дикій природі, часто забруднені такими металами як свинець, ртуть і цинк, а також можуть бути осередком бактерій. Устриці, отримані на основі клітин, не будуть містити забруднювачів.
Хоча на даний момент Pearlita не дає жодних вказівок щодо термінів розробки продукту, експерти припускають, що пройде рік чи два, перш ніж ми побачимо прототипи.
Джерела: Рearlitafoods, The Spoon