Лише два виробники рослинних бургерів за рік врятували мільйон тварин

Всього лише два гіганти з виробництва продуктів харчування рослинного походження допомогли врятувати життя щонайменше 630 000 тварин у 2021 році, і це тільки в США.

Некомерційна організація World Animal Protection (WAP) зібрала дані та наголошує, що фактична цифра, ймовірно, значно вища та наближається до одного мільйона.

Благодійна організація промоніторила мережі ресторанів, які пропонують продукти Beyond Meat або Impossible Foods, – такі як Burger King і Panda Express.

WAP проаналізувала розміри порцій кожної мережі, скільки днів на рік вони зазвичай відкриті та скільки рослинної їжі вони, ймовірно, продають.

За найменшими оцінками, в 2021 році продовольчі рослинні гіганти врятували понад 211 000 свиней, 77 000 корів і 350 000 курей.

«Наша оцінка не враховує весь ринок продуктів рослинного походження, наприклад тих, що продаються в продуктових магазинах, продукти інших брендів або виготовлені власноруч. Та навіть продукти Beyond and Impossible, що пропонуються в інших типах ресторанів, які ми обійшли своєю увагою», – уточнюють у благодійній організації.

До слова, минулого року Impossible Foods розгорнула продажі своєї продукції в 20 000 продуктових магазинів – лише в 150 місцях.

 

Крім того, аналіз WAP не включає яйця або молочні продукти.  Але дані, надані брендом продуктів рослинного походження Zero Egg, вказують на те, що ці цифри мають однаковий вплив.

Розглядаючи виключно продажі в власних ресторанах, Zero Egg виявив, що більше мільйона звичайних яєць були виключені з дієти США в 2021 році.

Нагадаємо, раніше Impossible Foods довів суму фінансування свого веганського м’ясного бренду до $2 млрд.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Американці створили порошкові натуральні соки, які поліпшують травлення

Американська MCB випустила на ринок FiberJuice — лінійку порошків фруктових соків, що містять чотири пребіотики: три харчових волокна (інулін,...

Попереджає рак та діабет: ринковий гігант заробить більше мільярда на інноваційній рослинній їжі

Одна з найбільших у світі харчових компаній опирається на науку про кишечник У компанії акцентують, що харчові волокна та ферментована...

Виробники готової їжі можуть отримати 8 млн грн гранту на модернізацію

Згідно з умовами грантової програми, підприємства можуть отримати грант до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Ці кошти вони...

Кур’єр на батарейці. Доставка роботами та дронами зростатиме на 30% щороку

Обсяг глобального ринку роботів (включаючи дрони та автономні наземні засоби), які працюють на останній милі доставки, до 2027 року...

Danone, Michelin та Crédit Agricole будують платформу для створення їжі з грибків та бактерій

Цей новий центр зосередиться на точному бродінні — передовій технології виробництва сталих альтернатив продуктам тваринного та викопного походження.Точне бродіння...

«Попри війну в Україні та інфляцію»: стартап зробив із грибів сир та шукає інвесторів

Сири виготовлені за допомогою новітньої технології MycoVeg, яка комбінує грибну біомасу з ферментованими овочами. Дегустатори високо оцінили кремовість продуктів, описуючи...

Може вас зацікавити

Штучний інтелект вперше розробив енергетичний напій зі «срібним абрикосом»

Штучний інтелект розробляв рецептуру, а також нюхав і навіть...

Із рослинних решток створили дієтичний цукор

Компанія була заснована в 2017 році Томом Сіммонсом, який...

Вибір редактора
В продовження теми