Британці шукають інвестиції для виробництва роботів, які заварюють та роздають каву

LoveCaf, стартап із Великобританії, прагне випускати роботизовані автомати з продажу свіжозвареної кави. Для цього стартап запустив кампанію по збору коштів на kickstarter, яка триватиме ще місяць.

LoveCaf створив прототип першої роботизованої кавомашини, замовлення для якої можна робити з мобільного телефону, а забрати напій — біля найближчого торгового автомата. 

Робомашина сама приймає замовлення, варить каву й розвозить її до шафок, звідки можна забрати напій.

Розробники говорять, що це зробить революцію на ринку кави у Великобританії. Вони прагнуть створити найзручніший продукт, який існує для замовлення та отримання напоїв.

«Бачення LoveCaf полягає в тому, щоб стати лідером у британському сегменті публічних кавових автоматів. Використовуючи виняткову технологію, ми хочемо виробляти та доставляти каву людям так, як ніколи раніше. І робитимемо з любов’ю», — каже засновник Сол Кларк.

Бізнес-ідея виникла з бажання засновника мати можливість швидко забрати свою ранкову каву після замовлення, перебуваючи в щоденних поїздках та протягом дня. Але він швидко розчарувався через відсутність інновацій для індустрії coffee-to-go (кави з собою). 

Зараз бізнес LoveCaf знаходиться у зародковому стані, але у них є бачення та місія — дати клієнту максимально зручний формат, коли забрати каву можна після одного натискання кнопки.

Кава є найпопулярнішим напоєм у всьому світі: щодня випивається понад 2 мільярди чашок

Тільки у Великобританії щодня випивається понад 95 мільйонів чашок. Це велика галузь, яка забезпечує понад 210 тис. робочих місць у цій країні та щорічно вносить близько 9,1 мільярда фунтів стерлінгів в економіку Великобританії.

Кава також є сферою для втілення безлічі інновацій. Наприклад, недавно виробник альтернативної кави створив її з насіння фініків та лушпиння соняшнику.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Схожі теми

Підсадили на голки: Nemi робить закуски із кактусів та амаранту

Засновниця компанії Регіна Трілло переїхала з Мексики до США десять років тому. Розповідає, що тоді складно було знайти продукти,...

KFC поклала в бургери рослинну курятину. Але не для веганів

Мережа ресторанів швидкого харчування KFC анонсувала запуск продажів у Сінгапурі Zero Chicken Burger – бургерів з рослинною «курятиною».Новинка на обмежений...

В Україні роздадуть 2 млн євро грантів на бізнес з виробництва харчів

За умовами конкурсу, організатори збираються виділити 2 млн євро грантів на розвиток власної справи підприємцям, які офіційно зареєстровані в...

«Це» створило коктейльні ковбаски та шматочки «не бекону» з рослин

Продукт є одним із трьох у новій літній лінійці. Інші два – шматочки «This Isn't Bacon» (у перекладі –...

Радіація та стейк: вчені наполягають на опроміненні потенційно зараженої їжі

У ході досліджень вчені проаналізували понад дві тисячі спалахів харчових захворювань за 2009-2020 рр., викликані Campylobacter, Salmonella, E. coli...

Нове покоління підсолоджувачів для створення більш здорових та менш калорійних продуктів харчування

Сучасне суспільство ставить перед собою все більше завдань у питанні здорового способу життя та раціонального харчування. Одним з ключових...

Може вас зацікавити

Ланч із тирси. З відходів деревини створили високозасвоюваний білок

«Лігноцелюлозна біомаса є «недооціненим ресурсом» у плані досягнення продовольчої...

На підтримку жіночого підприємництва можна отримати $5000 гранту

Проект спрямований на зміцнення економічних можливостей жінок під час...

Вибір редактора
В продовження теми