Британці шукають інвестиції для виробництва роботів, які заварюють та роздають каву

LoveCaf, стартап із Великобританії, прагне випускати роботизовані автомати з продажу свіжозвареної кави. Для цього стартап запустив кампанію по збору коштів на kickstarter, яка триватиме ще місяць.

LoveCaf створив прототип першої роботизованої кавомашини, замовлення для якої можна робити з мобільного телефону, а забрати напій — біля найближчого торгового автомата. 

Робомашина сама приймає замовлення, варить каву й розвозить її до шафок, звідки можна забрати напій.

Розробники говорять, що це зробить революцію на ринку кави у Великобританії. Вони прагнуть створити найзручніший продукт, який існує для замовлення та отримання напоїв.

«Бачення LoveCaf полягає в тому, щоб стати лідером у британському сегменті публічних кавових автоматів. Використовуючи виняткову технологію, ми хочемо виробляти та доставляти каву людям так, як ніколи раніше. І робитимемо з любов’ю», — каже засновник Сол Кларк.

Бізнес-ідея виникла з бажання засновника мати можливість швидко забрати свою ранкову каву після замовлення, перебуваючи в щоденних поїздках та протягом дня. Але він швидко розчарувався через відсутність інновацій для індустрії coffee-to-go (кави з собою). 

Зараз бізнес LoveCaf знаходиться у зародковому стані, але у них є бачення та місія — дати клієнту максимально зручний формат, коли забрати каву можна після одного натискання кнопки.

Кава є найпопулярнішим напоєм у всьому світі: щодня випивається понад 2 мільярди чашок

Тільки у Великобританії щодня випивається понад 95 мільйонів чашок. Це велика галузь, яка забезпечує понад 210 тис. робочих місць у цій країні та щорічно вносить близько 9,1 мільярда фунтів стерлінгів в економіку Великобританії.

Кава також є сферою для втілення безлічі інновацій. Наприклад, недавно виробник альтернативної кави створив її з насіння фініків та лушпиння соняшнику.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Світовий гігант запустив найбільший прискорювач харчових інновацій — перші продукти вже у продажу

Центр розміщений на базі дослідницьких установ компанії у Лозанні (Швейцарія) та є частиною глобальної мережі акселераторів Nestlé, запущеної у...

Винахідник соломки для напоїв з огірків шукає інвесторів на Кickstarter

Зараз він збирає кошти на Kickstarter для того, щоб його винахід потрапив у якомога більше коктейлів, соків та стаканчиків...

Американський стартап створив м’ясо із м’якоті фруктів кеш’ю, що завжди йшла у відходи

Це перша компанія в США, яка перетворила волокна фрукта — саме ту частину, яка зазвичай викидається — у веганське,...

Вода у кубі. Британці створили напої в мікрокубиках

Microdrink являють собою крихітні кубики без цукру на основі екстрактів рослин і фруктів та мають натуральний смак.Крихітні кубики багаті...

Один завод замінить 30 тис. корів: інвестори вкладають шалені гроші в їжу з мікробів

Компанія очікує отримати дозвіл на нову їжу від ЄС до 2026 року. Завод буде побудований у 2025-му.Останній раунд фінансування...

Новий кулінарний рекорд України встановили в «Музеї Їжі» від родини брендів МХП

Попередньо замариновані курячі гомілки смажили на 30 мангалах досвідчені кухарі. Процес підготовки та грилювання зайняв понад чотири години. Контролювали...

Може вас зацікавити

Вибір редактора
В продовження теми