Starbucks почав додавати у каву інноваційне молоко на основі грибів

Кавовий гігант Starbucks додав ідентичне тваринному альтернативне молоко Perfect Day на основі грибів до кави у своїх двох ресторанах у Сіетлі.

Молоко без корів Perfect Day виготовляється на основі тих самих білків, що містяться в тваринному молоці, вирощених шляхом ферментації мікробіоти.

Відповідні штами грибів закодовують бичачою ДНК, яка створює сироватковий білок, та «годують» цукром. Вирощені білки висушують у порошок, з якого потім виготовляють молочні продукти.

Таке молоко технічно є веганським, оскільки для його створення не використовували тварин, проте, його з обережністю слід вживати людям, що мають алергію на молочні продукти.

Безтваринне молоко від Perfect Day вже успішно пройшло випробування у складі морозива та суміші для випічки тортів від Brave Robot.

Очікується, що нове партнерство зі Starbucks допоможе Perfect Day просунутися на ринку альтернативних молочних продуктів.

Це відбувається після того, як Starbucks виділив $10 млн консорціуму Next Gen, що спрямований на озеленення упаковки для закладів харчування, та тестував відмову від одноразових чашок у рамках своїх постійних зусиль щодо сталого розвитку.

Кавовий гігант вже додав вівсяне молоко Oatly до свого меню та зробив його «за замовчуванням» у деяких регіонах Каліфорнії.

Наступним кроком стало молоко без тварин Perfect Day, яке буде доступне в двох закладах Starbucks у Сіетлі протягом обмеженого часу.

Джерело: Green Queen

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

На українському ринку з’явилося рослинне м’ясо вітчизнянного виробництва

Продукт пропонується у вигляді фаршу, який за смаком майже нічим не відрізняється від справжнього.Основою фаршу став багатий на рослинні...

Корінний бельгієць варить на Львівщині французький томет, який весь час перевертають для кращого смаку

Виробництво розташоване у екологічно чистій місцевості, а сама ферма з початку її заснування базувалася на принципах “біо”. Тут створюють велику...

Українка створює шоколад на гречаному чаї з амарантом

Юлія – кондитер. Говорить, що створювати десерти вручну почала, оскільки у доньки була алергія. Перш ніж зайнятися виробництвом шоколаду, вона...

Відомий бренд досипав у закуски електролітів. Розповідаємо, для чого

Нові фруктові мікси містять електроліти натрій і магній, а також антиоксиданти та вітаміни A, C і E. Вийшов смачний спортивний...

Danone, Michelin та Crédit Agricole будують платформу для створення їжі з грибків та бактерій

Цей новий центр зосередиться на точному бродінні — передовій технології виробництва сталих альтернатив продуктам тваринного та викопного походження.Точне бродіння...

«Попри війну в Україні та інфляцію»: стартап зробив із грибів сир та шукає інвесторів

Сири виготовлені за допомогою новітньої технології MycoVeg, яка комбінує грибну біомасу з ферментованими овочами. Дегустатори високо оцінили кремовість продуктів, описуючи...

Може вас зацікавити

У Львові витримують сир у каві та вині та варять сирні наперстки з квітами

“Сирні мандри” з’явилися у 2012 році. Тоді сироварню заснували...

Гігант харчового ринку вироблятиме моцарелу з молока мікробів

Угода допоможе New Culture збільшити виробництво казеїну без вмісту...

Вибір редактора
В продовження теми