Британці створили пюре із баобаба, яке замінює пребіотики і може стати дитячим харчуванням

Британський виробник рослинних екстрактів Blue Sky Botanics створив новий біологічно активний інгредієнт — фруктове пюре баобаба.

Пюре містить більший вміст харчових волокон, ніж інші існуючі на ринку фруктові пюре.

Клітковина широко застосовується у функціональних продуктах харчування для стимуляції росту пребіотичних бактерій, що у свою чергу покращує роботу кишечника.

Новий продукт містить у 3,4 рази більше харчових волокон, ніж пюре з чорносливу і у 4,3 разів більше, ніж бананове.

Баобаб має цитрусовий смак з нотками грейпфрута та карамелі, що дозволяє виробникам збагатити свої продукти харчування клітковиною з приємним смаком.

Дослідження, проведене Гентським університетом, Бельгія, показало, що клітковина плоду баобаба є таким же потужним пребіотиком, як половина дози інуліну.

У природному середовищі плоди баобаба зневоднюються і тверднуть. Цей процес зневоднення природним чином концентрує поживні речовини в плодах.

Проте, щоб застосовувати в промислових масштабах природну порошкоподібну форму, необхідне спеціальне обладнання.

Натомість, перетворивши порошок у пюре, Blue Sky Botanics усуває вищезазначені проблеми, що робить продукт простим у використанні.

Фруктове пюре баобаба має термін придатності шість місяців при кімнатній температурі, 12 місяців — в охолодженому вигляді або 18 місяців у замороженому.

Воно багате вітаміном С, кальцієм та калієм і може застосовуватись в різних сферах, від дитячого харчування, до кондитерських виробів чи напоїв.

Нагадаємо, німецька компанія Taiyo спільно з датською Asiros розробляють нову лінійку фруктових порошків з високим вмістом клітковини для соків.

Джерело: Nutrition Insight

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Голландці зібрали 1,2 млн євро на виробництво риб’ячого жиру без риби

Вливання капіталу було здійснене через інвестиційну платформу DuurzaamInvesteren.Останній раунд краудфандингу успішно закрили протягом трьох тижнів за участі приватних інвесторів.На...

Стартап створив у лабораторії справжнє грудне молоко. На розробку пішло менше року

Інноваційний продукт має у своєму профілі макроелементи, тип і пропорції яких відповідають грудному молоку людини. У ньому міститься необхідна...

Вівсяне молоко відвойовує ринок у мигдального, а соєве втратило продажів майже на $1 млрд

Як свідчать результати аналізу за останні 52 тижні, що закінчилися 12 червня 2022 року, на мигдальне молоко доводиться більш...

Китайці створили 3D-м’ясо за допомогою какао, грибів та злаків

Сонгбай Лю і Шаньшань Ван, дослідники з Університету Чжецзян в Китаї, розробили рецептуру альтернативного м’яса із «тіста», яке включає...

Danone, Michelin та Crédit Agricole будують платформу для створення їжі з грибків та бактерій

Цей новий центр зосередиться на точному бродінні — передовій технології виробництва сталих альтернатив продуктам тваринного та викопного походження.Точне бродіння...

«Попри війну в Україні та інфляцію»: стартап зробив із грибів сир та шукає інвесторів

Сири виготовлені за допомогою новітньої технології MycoVeg, яка комбінує грибну біомасу з ферментованими овочами. Дегустатори високо оцінили кремовість продуктів, описуючи...

Може вас зацікавити

В Амстердамі показали березовий сироп. На варку йдуть сотні літрів березового соку

Хоча березовий сироп містить багато природних цукрів (глюкози й...

Німці заварюють чай з листям коки, а також хочуть створити з нього спиртний напій

"Екстракт з листя коки також викликає легке відчуття енергетичної...

Вибір редактора
В продовження теми