Данський постачальник інгредієнтів створив «надбілок» — він формує м’язи та лікує

Arla Foods Ingredients відкрила нову категорію білків, створивши протеїн з унікальним харчовим профілем, що має перевагу над сироватковим білком.

Новий Lacprodan BLG-100 — це чистий інгредієнт бета-лактоглобуліну (BLG), виготовлений за новою запатентованою технологією поділу.

Він містить на 45% більше лейцину — основної амінокислоти, що формує м’язи, ніж комерційно доступні ізоляти сироваткового протеїну.

Високий вміст лейцину дозволяє підтримувати синтез м’язового білка та мінімізувати втрату м’язової маси. Крім того, Lacprodan BLG-100 забезпечує дуже високу концентрацію білка (до 23%) для дуже малих розмірів порцій, готових до вживання.

На додаток до природного високого вмісту лейцину, «надбілок» містить на 26% більше незамінних амінокислот та на 40% більше амінокислот з розгалудженим ланцюгом, ніж сироватковий білок.

Lacprodan BLG-100 може похвалитися більш привабливим смаком за інші комерційно доступні білки, включаючи лейцин, як окремий інгредієнт, що заохочує споживачів до дотримання режиму харчування.

На додаток до всього, лакпродан містить незначну кількість мінералів, особливо фосфору, що робить його придатним для споживачів з проблемами нирок.

«Надбілок» відкриває нові можливості для виробників лікувального та спортивного харчування та підходить для прозорих напоїв і порошкоподібних коктейлів.

Наразі Arla Foods Ingredients подали заявку на отримання дозволу для Lacprodan BLG-100 як нового продукту харчування в ЄС.

Нагадаємо, недавні дослідження показали, що протеїнові коктейлі з картоплі та рису мають потенціал замінити молочний білок.

Джерело: Dairy Reporter

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

«Чайний гриб» став відкриттям для покоління Z та демонструє неймовірний ріст

Комбуча — це продукт, виготовлений шляхом бродіння солодкого чаю з симбіотичною культурою, що складається з бактерій та дріжджів. Раніше...

Безалкогольний ноотропний напій створили для тих, хто хоче відмовитися від випивки

Напій з хмелю, газованої води та інгредієнтів, що покращують настрій, не містить цукру та має нуль калорій У новому продукті...

Харчовий стартап, що отримав найбільшу інвестицію, замінить 10% сиру в Європі на нетваринний

У фінансуванні взяли участь Elevat3 Capital та Lowercarbon Capital під керівництвом EQT Ventures.Окрім прискорення комерційного виробництва та розширення наукової...

Стартап, який залучив третину мільярда, запускає вже другий завод лабораторного м’яса

Після запуску на повну потужність підприємство вироблятиме щонайменше 10 тис. т м’яса, вирощеного на клітинних культурах, на рік. Площа нового...

Один завод замінить 30 тис. корів: інвестори вкладають шалені гроші в їжу з мікробів

Компанія очікує отримати дозвіл на нову їжу від ЄС до 2026 року. Завод буде побудований у 2025-му.Останній раунд фінансування...

Новий кулінарний рекорд України встановили в «Музеї Їжі» від родини брендів МХП

Попередньо замариновані курячі гомілки смажили на 30 мангалах досвідчені кухарі. Процес підготовки та грилювання зайняв понад чотири години. Контролювали...

Може вас зацікавити

Австралійці створили першу у світі веганську суміш для немовлят

Sprout Organic стверджує, що після п’яти років розробки високоякісних...

В Ісландії печуть хліб на геотермальних джерелах: закопують у пісок та чекають 24 години

Повітря пахне сіркою, а крізь чорний пісок пробивається гаряча...

Вибір редактора
В продовження теми