Цим кроком Ді Капріо визначив дві з найбільш новаторських компаній, які працюють у клітинному просторі.
Обидві компанії продемонстрували чудову здатність вирощувати яловичину безпосередньо з тваринних клітин. Перший культивований гамбургер Mosa Meat представила ще у 2013 р. А Aleph Farm свій перший вирощений стейк та рибай — у 2018 та 2021 роках відповідно.
“Інвестиції Лео та долучення до нашої консультативної ради з питань сталого розвитку не тільки підтверджують гіпотезу про сталість такого виробництва, але й підтримують нашу дорожню карту започаткування нової ери виробництва м’яса, яка допомагає боротися зі зміною клімату та зберігає планету”, — говорить Дідьє Тубія, співзасновник та генеральний директор Aleph Farms.
Він також звертає увагу на нещодавнє дослідження, опубліковане CE Delft, яке показало, що технологія культивування клітин може зменшити вуглецевий слід виробництва яловичини на 92%.
До слова, Леонардо Ді Капріо зарекомендував себе як інвестор та радник компаній, які активно працюють у боротьбі з наслідками зміни клімату. Загалом Фонд Ді Капріо, що опікується цим питанням, з 2008 року зібрав понад $80 млн.
“Один із найдієвіших способів боротьби з кліматичною кризою — це кардинально змінити нашу глобальну продовольчу систему. А компанія Mosa Meat першою знайшла спосіб отримати справжню яловичину екологічнішим та дбайливішим способом”, — прокоментував Ді Капріо своє рішення долучитися до цього процесу у якості інвестора.