Ресторан, як і решта виробництва, розташована у селі Нижнє Селище, та наслідує аналогічні принципи – робота з місцевими постачальниками, збереження дрібного сільського господарства у гірській місцевості та максимальне підтримання біорізноманіття.
«Ми працюємо з малими виробниками якісного молока, готуємо смачний сир, пропагуємо сімейне локальне виробництво продуктів харчування», — акцентують у «Селиській сироварні».
У «Ґелеті» виробник крафтового сиру, звісно, подає власні продукти. Але й долучає інших локальних виробників. Всі вони знаходяться у радіусі 100 – 150 км.
Це така собі підтримка крафтових виробників, говорять у компанії. Ба більше, вони готові співпрацювати лише з тими, хто не застосовує у своїй діяльності хімічні пестициди.
«Нам важливе походження їжі», — говорять у «Ґелеті» та обіцяють змінити уявлення про закарпатську гастрономію та локальні продукти.
Для цього щосезону розробляють нове сет-меню, скуштувавши яке, можна отримати максимальний гастрономічний досвід та «відчути Карпати на смак».
Серед принципів роботи ресторану – гостинність та традиції.
До слова, рух slow food виник в Італії як протиставлення системі швидкого харчування.
Slow food – це здорове харчування, даність традицям та лише локальна кухня
Зараз у меню «Ґелети» можна знайти голубці з картоплі та білих грибів, гратен, смажені крумплі, грибний крем-суп «Карпатське капучино», кремзлики із маринованим пстругом, томлені білі гриби з пульпетами з ягнятини, яловичі медальйони з рижиками та безліч інших страв із «закарпатським духом».