Як вихідний матеріал для виготовлення шкіри компанія використовує залишки виноградної м’якоті з італійської виноробної промисловості, листя кактуса опунції, не їстівну частину кукурудзи, листя ананаса та яблука.
Кожен кросівок містить близько 49% фруктів чи рослин
Устілка виготовляється з м’якого, дихаючого, 100% переробленого деревного волокна з окантовкою з органічної бавовни, а внутрішня підкладка взуття — з переробленого бамбукового волокна.
Шкіряні шматки склеюються клеєм на водній основі. Коробка, в якій міститься взуття, виготовлена з вторинного паперу і позбавлена будь-яких пластикових та навіть паперових зайвих домішок.
Бренд використовує волокна фруктів та рослин у поєднанні з бавовною для створення взуття з низьким впливом на навколишнє середовище.
МоЕа стверджує, що вивільняє на 89% менше вуглецю, ніж класична шкіра, а також бореться з харчовими відходами.
Взуття представлене в декількох кольорах. Поки ще залишається з’ясувати, чи зможе фруктово-рослинна шкіра витримати випробування часом, втім, у компанії запевняють, що кросівки виглядають і мають такі ж властивості, як із звичайної шкіри. До того ж вони «дихають», підлягають вторинній переробці та не жорсткі.
Клієнти можуть обрати, який тип шкіри вони хочуть для своєї пари взуття та зможуть придбати їх вже у вересні цього року за ціною 86 євро (приблизно $108).
Нагадаємо, що раніше німці із фруктових шкірок створили еко-сумки, а голландці з харчових відходів «друкують» солодощі.