Виробництво передбачає вирощування справжнього м’яса з живих клітин без використання традиційного розведення. Культивоване м’ясо не є веганським, проте позиціонується як більш стійка альтернатива.
Завод виробляє близько 50 тис. фунтів (приблизно 23 т) морепродуктів на клітинній основі, а його максимальна потужність — 90 т на рік.
Для виготовлення своєї культивованої риби Wildtype Foods бере зразки клітин з тихоокеанського лосося, «висіює» їх на рослинні структури і в кінцевому результаті отримує цільні шматки лосося для суші, які «неможливо відрізнити від філе риби, виловленої з природнього середовища».
Власний суші-бар — це один із багатьох способів, яким Wildtype прагне навчати та інформувати громадськість про широкі переваги культивованих морепродуктів.
Дегустаційна кімната заводу, відокремлена від виробничих потужностей прозорими дверцятами, передбачає демонстрацію всього виробничого процесу.
«Окрім розроблених інноваційних циклів для полегшення масштабів виробництва культивованої риби, заклад буде місцем, де громадськість може дізнатись про цю захоплюючу нову технологію», — каже Ар’є Ельфенбайн, співзасновник Wildtype Foods.
Компанія також побудувала навчальний центр по клітинним морепродуктам на базі власного виробництва.
Джерело: The Spoon