Там перетворюватимуть сировинні інгредієнти та перевірені клітинні лінії на стерильні упаковані клітинні продукти з людського молока та молочну суміш для немовлят.
Завод 108Labs об’єднає методи штучного інтелекту, клітинного сільського господарства, автоматизовані системи, модульне біовиробництво, автоматизовану біообробку та стерильну упаковку.
Все це відбуватиметься на базі програмної платформи 108Labs Cellufacturing.
108Labs вирощуватиме на заводі штучні “молочні залози”, готуватиме середовище та фактори росту, підтримуватиме та збиратиме молочні біореактори.
Задля забезпечення стерильності пакування молока здійснюватиметься в закритій системі.
“Ми розробляємо найбільшу у світі клітинну молочну ферму на найрозумнішому заводі з клітинного сільського господарства, використовуючи інноваційну техніку та штучний інтелект для виробництва нутріцевтиків та терапевтичних препаратів, одержуваних із клітинного молока, в товарних масштабах”, — сказала Шейн Джуліано, генеральний директор 108Labs.
Завдяки наскрізній автоматизації та ефекту масштабу 108Labs зменшить виробничі витрати на 99% порівняно з вирощеним у лабораторії молоком.
Після запуску першого пілотного заводу 108Labs планує подальше масштабування.
Нагадаємо, BIOMILQ недавно створила у лабораторії справжнє людське грудне молоко. За допомогою біопсії BIOMILQ може відібрати клітини у конкретної жінки, щоб створити молоко спеціально для її малюка.