Компанії-члени консорціуму планують співпрацювати у п’яти різних сферах, щоб допомогти прискорити загальний розвиток сектору: джерело клітин, культуральне середовище, обладнання CulNet, біореактор продукту та обробка продуктів.
Платформа матиме стандартизовані живильні середовища: рецепти, які принципово відрізняються від існуючих середовищ (базальні середовища). Вони є сировиною для всіх культивуючих клітковинних продуктів, і для кожного виду необхідний інший тип (харчовий, матеріальний, медичний тощо).
Апаратне забезпечення CulNet SystemTM включає обладнання, яке дозволяє людям використовувати систему CulNet SystemTM у широкому спектрі, незалежно від того чи це масове виробництво або виготовлення в домашніх умовах.
Біореактори використовуватимуть для виготовлення їстівних частин продуктів. Джерелом клітин будуть різноманітні тварини.
Консорціум CulNet — не єдина галузева організація, яка набирає обертів у сфері культивування м’яса. Але що цікаво, платформу розробив IntegriCulture, один з найпомітніших стартапів Японії в області клітинного сільського господарства.
Засновник стартапу Юкі Ханю прагне стандартизувати інновації у цій сфері. Саме він в останні кілька років був найактивнішим проповідником клітинного м’яса в Японії.