Nestle випустила пляшки для води, які містять на 40% менше пластику

Харчова компанія Nestle розробила інноваційні упаковки для води, спрямовані на зменшення вуглецевого сліду шляхом мінімізації використання пластику.

Компанія заявила, що її нові пляшки для природної мінеральної води Vittel®, призначені для користування аналогічно традиційній тарі, але мають набагато менше пластику.

Першим нововведенням є система Vittel® GO, яка складається з багаторазового твердого чохла та змінного «картриджа» з мінеральною водою, ємністю 50 мл. Відтепер пляшка-картридж має на 40% менше пластику.

Інша, не менш цікава новація — це літрова пляшка Vittel® Hybrid. Вона виготовлена з надтонкої пластикової частини та матеріалу на основі волокон. Повністю підлягає вторинній переробці.

Як повідомляють у Nestle, в надтонкій пляшці використовується у два рази менше пластику, ніж у аналогічній традиційній тарі, а зовнішнє покриття виготовлене з переробленого картону та старих газет.

Зараз компанія розробляє систему розриву, що дозволить споживачам легко відокремлювати паперові та пластикові компоненти для подальшої переробки.

Інновації, запроваджені експертами науково-дослідницького центру компанії у місті Віттель (Франція) отримали фінансування від внутрішньої ініціативи досліджень та розробок Nestle «Shark-Tank».

Гібридна тара була створена завдяки співпраці з каліфорнійським стартапом, що спеціалізується на екодизайні упаковки — Ecologic Powered by Jabil.

Нові розробки мають значно менший вуглецевий слід та є частиною глобального плану Nestle зменшити використання первинного пластику на третину до 2025 року.

Мінеральна вода у форматах Vittel® GO і Vittel® Hybrid буде доступна у Франції в липні.

Джерело: Food Business Africa

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Схожі теми

Вчені виявили гриби, які знищують токсини у сидрі та варенні

Патулін (C7H6O4) — це шкідливий мікотоксин. Його продукують гриби, які зустрічаються в пошкоджених фруктах (яблука, груші, виноград тощо).Це відкриття...

Nestlé інвестувала $0,2 млрд у нові лінії виробництва «безвідходної» кави

Згідно із заявою Nestlé, на місці вже розпочаті роботи з першими виробничими лініями, які, очікується, повністю запрацюють до червня...

Стартап розклав стевію на молекули, щоб створити ідеально підсолоджувач

PureCircle розробили власні сорти стевії та пропонують найширший, з їх слів, асортимент модифікаторів смаку та підсолоджувачів. У компанії встановили, що...

McDonald’s починає розливати каву у багаторазові чашки. Вони проходитимуть три стадії очистки

Ініціатива гіганта фаст-фуду стартує з Англії. У шести філіях McDonald’s відвідувачам запропонують чашки, які можна використовувати безліч разів.Пілотне партнерство...

Радіація та стейк: вчені наполягають на опроміненні потенційно зараженої їжі

У ході досліджень вчені проаналізували понад дві тисячі спалахів харчових захворювань за 2009-2020 рр., викликані Campylobacter, Salmonella, E. coli...

Нове покоління підсолоджувачів для створення більш здорових та менш калорійних продуктів харчування

Сучасне суспільство ставить перед собою все більше завдань у питанні здорового способу життя та раціонального харчування. Одним з ключових...

Може вас зацікавити

Штучний інтелект відтворив справжній жир грудного молока

Live Green веде діяльність у США, Чилі (де її...

Японська фабрика випікає печиво з диких земляних ос — нагадує ізюм і горіхи

Готується незвичне печиво з традиційних для Японії інгредієнтів —...

Вибір редактора
В продовження теми