Ті ще овочі: OVO, в який повірив Федорів, закриває новий раунд інвестицій

Український сервіс доставки овочів OVO, який у березні залучив $150 тис. на розвиток, закриває новий раунд інвестицій на ще більшу суму.

Розмір поки не розголошують, проте засновники говорять, що ці вкладення допоможуть компанії отримати лідерство на ринку Києва.

Зараз серед свої прямих конкурентів вони називають FreshMart та Foodex24. Непрямі – доставка від «Сільпо», Zakaz.Ua, доставка від Metro, Glovo та «Ракета».

Більша частина грошей піде на маркетинг та навчальну роботу з аудиторією

Близько 30% компанія спрямує на розвиток IT-інфраструктури. Решту витратять  на запуск власної торгової марки, створення продуктової лінійки, різноманітні тестування продуктів.

Загалом на 2021 р. OVO планує розширити асортимент до 500 позицій. Окрім овочів та фруктів вони пропонуватимуть крупи, олії, спеції.

Компанія розраховує покрити Київ доставкою за одну годину, і відкрити ще кілька складів типу Dark store: на Позняках, поряд з пл. Перемоги і метро «Голосіївська».

Сервіс доставки OVO створили два інтернет-маркетологи: 25-річний Роман Менкулов із Києва та 28-річний донеччанин Степан Зіняков.

Засновники OVO

Першим стороннім інвестором, який зацікавився проєктом, став Андрій Федорів, засновник креативної компанії Fedoriv. Зараз він є міноритарним інвестором OVO.

Засновники говорять, що поклалися на його досвід створення й просування проєктів на національному рівні. Саме тоді їх компанія була перейменована з «Київ овочі», яка могла розраховувати тільки на регіональне представлення, до OVO.

Пізніше до списку інвесторів додалися фонд TA Ventures та клуб приватних інвесторів ICLUB

На сьогодні доставкою стартапу користуються 8,5 тис. людей. Щоденно компанія має до 175 замовлень, а середній чек складає 920 грн.

Найчастіше на OVO замовляють авокадо – у 60% випадків. А головним каналом залучення клієнтів (до 45% замовлень) стала реклама в Google.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

І риба, і м’ясо: учені з Флориди «законсервували» лосось цибулинням

Група вчених на чолі з Сенемом Гюнером досліджували можливості подовження терміну зберігання лосося.На відміну від класичних способів збільшення терміну...

Тунець із кавоварки: агрентинці хочуть добувати протеїн із міцелію грибів

Кавоварка, яка виробляє протеїн. Як вам таке? Варто натиснути кнопку, і ви гарантовано отримаєте 300 гр білка. Саме так...

У Сінгапурі будують перший автоматизований завод з виробництва рослинних морепродуктів

Нова фабрика буде служити виробничим майданчиком компанії, де розміщуватиметься центр досліджень, розробок та інновацій альтернатив веганського мяса та морепродуктів.Наразі...

Веганське в’ялене м’ясо для собак — американський виробник енергетиків створив новий продукт

Clif Bar & Company, американський виробник енергетичних закусок та напоїв з 30-річною історією, вперше занурився у ринок веганських кормів...

Мармурова яловичина, вирощена в лабораторії, стала продуктом року на світовому конкурсі

AgTech Breakthrough Awards — це міжнародна премія, що присуджується компаніям, які впроваджують інноваційні рішення у виробництві їжі та сільському...

Німці створили сир із дріжджів, який продаватимуть супермаркети, які є і в Україні

Серед магазинів, що розпочали продаж, — мережі Rewe, Billa і Metro. Це унікальне досягнення стало можливим після успішного залучення компанією...

Може вас зацікавити

Ізраїльський стартап привіз у Європу 3D-стейки із картоплі та борошна

Досі стейк можна було скуштувати у ресторанах понад дев'яти...

Гонконзький стартап створив водорозчинні пакети, які замінять пластикові у супермаркетах

Компанія Invisible створила екологічно чисту альтернативу пластиковим пакетам «із...

Вибір редактора
В продовження теми