Питна формула. Херсонська компанія робить амарантові вершки за технологією гідроудару

Компанія «Жидкие фрукты» існує 10 років. Це сімейний бізнес родини Осипенків у Херсоні. Першими продуктами, які вони виготовили, були соєві вершки та чорнична паста. 

Тетяна Осипенко, керівник компанії, розповіла newfood.ua: на ці лінійки дали позитивні висновки Міністерство охорони здоров’я та науково-дослідні установи Національної академії наук України.

Тетяна Осипенко, керівник компанії «Жидкие фрукты»

Нещодавно «Жидкие фрукты» вивели на ринок новий продукт – амарантові вершки.

Формула HTD-technologу®

Чоловік Тетяни — Сергій — вчений-винахідник. Він має 60 патентів. Одна з його ідей — виготовити продукт за допомогою кавітації (гідроудару). Так з’явилася запатентована HTD-technologу®.

Завдяки цій технології засвоюються практично всі 100% властивостей натуральної сировини, стають доступними організму вміст кісточок (ядерець) і шкірки фруктів, овочів, ягід, насіння, горіхів та бобів.

Це схоже на плескання в долоні

«Насіння б’ється одне об одне з невеликою кількістю води. Відбувається тертя за певного тиску, в замкнутому контурі, без кисню та без нагріву. Жодного руйнування, ніяких міксерів та металу. Ми не додаємо до маси ні цукру, ні підсилювачів смаку. Завдяки унікальній технології, переводимо насіння в рідку, питну форму», — розповідає Тетяна Осипенко.

За її словами, після цього збільшується кількість поживних речовин, адже в кінцевому продукті міститься все, що не перетравлюється в первісному вигляді. Це вміст кісточки і шкірки з безліччю корисних поліфенолів, жирних ненасичених кислот, вітамінів та мінералів тощо.

Чому саме амарант

Насіння рослини має високоякісний рослинний білок і сквален. Останній володіє антиоксидантними та адаптогенними властивостями, регенерує клітини.

Раніше його видобували лише з печінки акул

Сквален був доступний винятково для дуже заможної частини населення. Нещодавно цю речовину знайшли в насінні амаранту.

«Люди почали ділити його на складові. Наприклад, виробили олію, а те, що залишилося, змололи в борошно або додали залишки в пластівці чи в хліб. У нас зовсім інша технологія. Вона дозволяє споживати амарант комплексно, практично цілком засвоювати його організмом. Тобто, ми нічого не розділяємо. Насіння переводимо в схожу на вершки, рідку пастоподібну форму за допомогою власної HTD-technologу®», — каже керівник «Жидких фруктов».

Лізину в таких рослинних вершках удвічі більше, ніж у пшениці та втричі більше, ніж у кукурудзі. Олія амаранту і харчові волокна амарантових вершків очищують кишківник та покращують травлення.

Продукт допомагає знизити рівень холестерину в крові, захищає від токсинів печінку, допомагає вивести з організму важкі метали та радіонукліди, відновлює й омолоджує шкіру. Також здійснює антибактеріальний захист організму.

Без магазинів

Замість поличок магазинів компанія займається мережевим маркетингом. Їхніми клієнтами є близько 200-300 сімей з різних куточків України.

Окрім амарантових вершків, асортимент продукції «Жидких фруктов» налічує понад 70 позицій. Це – фрукти, ягоди, горіхи, соєві боби, зерно, насіння, овочі в рідкому й пастоподібному вигляді.

Найцікавіші позиції – макове та горіхове молочко, ну і, звісно, вершки з амаранту.

За словами керівника компанії, наразі серед вершків найбільший попит мають — соєві.

За смаковими і функціональними властивостями, кожен продукт добре доповнює один одного. Наприклад, амарантові вершки виробник рекомендує поєднувати під час споживання з пастами.

1 коментар

  1. Я купил этот продукт. Это не сливки. Это просто вода с перемолотым амарантом, которую можно делать дома. Они продают 300 мл за 100 грн. Надувательство. Это цена полноценного смузи в ресторане.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Відома пивоварня з офісом в Україні замінила ячмінь на африканське зерно, якому п’ять тисяч років

Фоніо – це зерно з Західної Африки, яке культивується там понад 5000 років. Воно стійке до посухи та здатне...

Сінгапурський стартап перетворить відходи соєвого молока на рослинне м’ясо

Завдяки підтримці інвесторів та урядових агенцій, компанія наразі займається облаштуванням виробничих потужностей.За словами співзасновника Деріла Пека, Jiro-Meat має намір...

Рослинне м’ясо продається краще, ніж до пандемії – дослідження

Хоча у 2023 році продажі веганського м'яса та морепродуктів скоротилися на 12% через зростання виробничих витрат і побоювання споживачів...

Піонер у сфері лабораторного м’яса починає вирощувати в лабораторіях омарів

Cultured Decadence, яка була фіналістом Smart Kitchen Summit Startup Show у 2020 році, заснована в Мілуокі того ж року...

Рік із Glovo: що і як замовляли користувачі у 2024 році 

У грудні 2024 року глобальний Glovo перетнув позначку в 1 мільярд замовлень з моменту заснування компанії майже 10 років...

Кока-Кола дарує 1,5 млн пляшок напою сім’ям, що опинилися в складних ситуаціях

Ініціатива спрямована на підтримку родин, що опинились у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей, внутрішньо переміщених осіб, людей похилого віку,...

Які заклади харчування в Україні заробили найбільше і як змінилася галузь?

Аналітики YC.Market дослідили динаміку в сегменті ресторанних послуг в Україні та з’ясували, що чистий дохід ресторанного бізнесу в Україні...

«Молочний альянс» та Українська молочна компанія спільно з БФ «Управляй Майбутнім» передали молочну продукцію польовому госпіталю

Група компаній «Молочний альянс», Українська молочна компанія та БФ «Управляй Майбутнім» об'єднали зусилля для підтримки українських захисників, які перебувають на лікуванні у Головному...

Може вас зацікавити

Щотижня людство вирощує 3 кг лабораторного м’яса, скоро потужності значно зростуть

Там уже встановлена пара блискучих сталевих біореакторів об’ємом 6000...

Після 136 років виробництва м’яса ринковий гігант переходить на 100% рослинну їжу

Завершення виробництва м’ясної продукції відбудеться до кінця цього року,...

Південна Корея створює Кремнієву долину для вирощування м’яса із стовбурових клітин

Уряд очікує, що усунення регулювання допоможе швидшому росту інновацій...

Вчені, яких підтримує бізнес-інкубатор Y Combinator, накачають лабораторного лосося колагеном для «справжності»

Оскільки колаген та м’язові волокна плавляться при різній температурі,...

Здорова їжа має межу витрат, а закуски стають повсякденними. ТОП-6 трендів в області харчування

Такі висновки зробили аналітики Pollock Communications та Today's Dietitian...

Вибір редактора
В продовження теми