Овочі, що ростуть в магазині. До 2025 року гідропоніка стане хітом продажів

Джулія відкриває програму для планування меню і вносить стартові параметри, щоб спланувати святкову вечерю. Кількість осіб – 7, у сестри – непереносимість глютену, брат та бабуся з дідусем полюбляють італійські страви. І запланувати для старших дієту MIND – призначену для запобігання деменції та втрат функції мозку з віком.

Посміхаючись, вона додає веганську дієту тата, який насправді таємно воліє з’їсти смажений стейк.

Додаток попереджає її про те, що замовлення зроблено в місцевому супермаркеті, і його можна буде зібрати сьогодні о 13:00.

Так, за очікуваннями компанії Sainsbury, другої за величиною мережі супермаркетів у Великобританії, буде виглядати споживацька поведінка у 2025 році.

Sainsbury акцентує відразу на декількох тенденціях, які чекають ринок в найближчі п’ять років.

Перш за все, споживачі все частіше обиратимуть рослинну їжу. Дехто тяжітиме до флекситаріанства – максимального зменшення вживання тваринного м’яса, але не повної відмови від нього.

Очікується, що до 2025 року вегетаріанці та вегани становитимуть чверть британців, а на флекситаристів доводитиметься практично половина всіх споживачів у країні.

У зв’язку з цим ринок альтернативної білкової їжі виросте щонайменше на 25%.

Дуже популярною буде гідропоніка, адже вона потребує вдвічі менше місця та не залежить від клімату. Таке виробництво можна розмістити скрізь, навіть в самому супермаркеті.

«Гідропоніка може здійснити революцію у споживанні, адже це означає їсти по-справжньому свіжу їжу», – говорять в Sainsbury.

Приміром, гідропонні системи німецької технологічної компанії InFarm уже присутні у 137 ресторанах та магазинах по всій Європі.

І звісно, продовжиться розвиток стартапів, які пропонують складну інноваційну їжу – м’ясо, культивоване з грибів, молоко з водоростей, продукти харчування зі вмістом білку комах.

Не менш важливим стане пошук різноманіття інгридієнтів.

За оцінками Sainsbury, на сьогодні 75% їжі у світі дають 12 культур та 5 тварин. Дві третини рослинної їжі забезпечують чотири культури – кукуруза, соя, рис та пшениця.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Виробник культивованого краба виводить швейцарську лабораторну яловичину в Сінгапур

Сінгапур досі лишається першою і єдиною країною, яка схвалила продаж клітинного м’яса. Нову епоху в історії їжі відкрив каліфорнійський...

Швейцарські вчені «одягли» банани у нановолокно, щоб подовжити термін зберігання

Целюлозне волокно EMPA, на розробку якого витратили рік, не просто гарантує свіжість фруктів та овочів, а зберігає їх «значно...

Лідер виробництва лабораторного жиру випустить свої перші гібридні сосиски

Ковбаски Mission Chorizo ​​є гібридним продуктом, виготовленим з нерозкритих рослинних білків і культивованого свинячого жиру Mission Barns.Mission Barns культивує...

Не в сміття, а в хлам! У Швеції випустили горілку з харчових відходів

Компанія співпрацює з Coop — одним з найбільших шведських продуктових рітейлерів. Gotland отримує товари з терміном придатності, що закінчується,...

Один завод замінить 30 тис. корів: інвестори вкладають шалені гроші в їжу з мікробів

Компанія очікує отримати дозвіл на нову їжу від ЄС до 2026 року. Завод буде побудований у 2025-му.Останній раунд фінансування...

Новий кулінарний рекорд України встановили в «Музеї Їжі» від родини брендів МХП

Попередньо замариновані курячі гомілки смажили на 30 мангалах досвідчені кухарі. Процес підготовки та грилювання зайняв понад чотири години. Контролювали...

Може вас зацікавити

Американці створили перші грибні жуйки, які покращують імунітет і концентрують увагу

Жуйки виготовлені з розробленої компанією суміші Mycomatrix, що включає...

Замінники м’яса: ТОП-13 продуктів з високим вмістом білка

Яйця В одному яйці може бути від 5 до 8...

Вибір редактора
В продовження теми