Ідейним натхненником такої стратегії став сам прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху. Сил та натхнення йому надала дегустація лабораторного м’яса у штаб-квартирі Aleph Farms, компанії-розробника цього продукту. Пробував вирощенний стейк він не один, а разом з Ніром Гольдштейном, директором GFI Israel (The Good Food Institute Israel — недержавна організація). «Це смачно і я не можу відчути у чому різниця цього стейку від справжнього», — сказав ситий прем’єр.
Після дегустації прем’єр-міністр доручив своєму державному секретарю призначити координатора для роботи з учасниками ринку альтернативного білка. Він впевнений, що «Ізраїль стане локомотивом для розвитку ринку альтернативного м’яса і білка, в цілому».
Для такого лідерства у Ізраїля є всі умови. На ринку країни працюють такі провідні виробники лабораторного м’яса як компанії Aleph Farms, SuperMeat, MeatTech і Future Meat Technologies. Всі ці компанії мають свою штаб-квартири в Ізраїлі. Випадковість? Не думаю!
Окрім того, Aleph Farms вже встигла запустити свій експериментальний завод по вирощуванню культивованого м’яса. У свою чергу, SuperMeat і Future Meat Technologies дебютували зі своїм м’ясом у ресторанних мережах.